Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Oké, hogy a Gracial az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, hogy a Gracial az első tablettától véd, ha a menszesz első napján kezdem szedni. De már egyből ezalatt a menszesz alatt is lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg igen.

ha ennyire nembírjátok ki azt a pár napot....

2009. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem...az első 7 napban nem véd.
2009. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De azt írja a tájékoztató, hogy ha a menszesz első napjától szedem, akkor akkor azonnali a védelem.
2009. okt. 20. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
pfff, nem bírsz várni vagy mi van? a világ legnagyobb igénytelensége menzesz alatt szexelni, ne aggódj nem maradsz le semmiről, meg még nem is véd a gyógyszer...
2009. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is Gracial-t szedtem és tényleg az első naptól véd! Én sem vártam vele, nem lettem terhes sem! Nyugodtan szexelhetsz mensi alatt is, ha van gusztusotok hozzá!
2009. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Lindynette20-at szedek és erre is ez van írva. Viszont! A nőgyógyászom azt mondta, hogy azért írják azt, hogy az első szemtől véd, mert nem gondolnak arra, hogy van, aki menstruáció alatt is szeretkezik.

Én azt mondnom, várjatok egy hetet...

2009. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Terhes nem valóban leszel, mivel első szemtől véd, és ha nem is védene, menses alatt akkor sincs peteérés, akárki akármit mond. Azonban nem egészséges a menstruáció alatt szexelni, vigyázzatok nagyon.
2009. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!