Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiúknak kellemetlen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak kellemetlen a hosszantartó csókolózás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha nem történik több, ha "feleslegesen" felizgul, és nem jut kielégüléshez.
2009. febr. 4. 21:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Kedves előző válaszoló, minden rendben van a kicsi Te egészségével? Ugyanis volt hogy egész délután át ment a csókolózás, a petting, tény hogy termelődött is rendesen az anyag és nem is sikerült elmennem, azonban semmiféle fájdalmat nem éreztem még akkor sem, amikor könnyítettem magamon. Pedig én is vonattal járok haza, majd a helyijárat házhoz visz majdnem.
2009. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem, ha olyan barátnőm van akivel maratoniakat lehet smárolni. Olyan félórákat :D
2009. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

17:31-kor írt válaszra.


Hmm, akkor csak örülhetsz hogy nem jártál úgy mint én.


Mellesleg semmi bajom. 2 családom van

Én csak aszt vázoltam hogy túlzásba is lehet vinni egy kis csőrözést. Nem egy délutáni koca smaci volt. Azért mert nem hiszed el, még nem jelenti aszt hogy baj van velem. Talán csak nem voltál elég alapos. De végül is mindegy.

Én tudom miről írok. Ff/38.

2009. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is pont erre gondoltam, mint az utolsó válaszoló..hogy talán van egy pont, amitől már negatív élmény az élvezkedés, beteljesülés nélkül.Am. köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 6. 09:19
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!