Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiúknak kellemetlen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak kellemetlen a hosszantartó csókolózás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha nem történik több, ha "feleslegesen" felizgul, és nem jut kielégüléshez.
2009. febr. 4. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
:D szerintem nem kellemetlen
2009. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se:)...a csóknak nem csak az a lényege,hogy felizguljon vki:)
2009. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
mint fiu mondom...hogy nem kellemetlen legalábbis nekem:D
2009. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én sem a szó szoros értelmében gondoltam, hogy kellemetlen, csak..hát szóval köztudott, hogy nem rendelkeznek olyan nagy tűréshatással, mint a nők=D
2009. febr. 4. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek kellemetlen, az mehet oda, ahova... :D Mióta barátnőm van, el nem tudom képzelni az életem egy igazi hosszú és forró csókolózás nélkül, amit majdnem naponta el is érek! :D Fiú létemre imádok csókolózni, szerintem nagyon jó érzés, mivel tiszta szívből szeretem a barátnőm, így meg is teszek mindent annak érdekében hogy ő is élvezze. Szóval nem kellemetlen, nekünk sokszor egy délután elrepül egymás karjaiban. :P Nem kellemetlen, sőt... :)


17/F

2009. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én fiü vagyok és imádom a hosszantartó csókot...:D
2009. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2009. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
NEM
2009. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kellemetlen, én nagyon szeretek sokáig csókolózni, nem baj ha utána nem lesz semmi több...
2009. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

OPSSSZ...

Akkor én most had mondjak újat.


Először is sziasztok.


Ff wok, már 30-on túl.

Ha a csókolózást a megszokott értelembe vesszük, akkor igen is kellemes, nagyon jó érzés.

Csajok. Ha egy pasi nem csókolózni akar csak dugni, attol más téren se várjatok együttérzést.

A csók mind 2 fél számára jó és élvezetes.

Nekem is az volt... de...


... de tudnotok kell, hogy bizony van egy pont amin túl jóbol is sajnos megárt a sok.


Már velem is megtörtént, (hál istennek csak 2x és CSAK magamat okolhatom)!


Ha az az együttlét órákon át tartó intenziv izgalmi állapotot tart fent, anyi ondó termelődik, hogy bizony elviselhetetlen fájdalommá növi ki magát a golyóknál.

4-5 óra keménykedés durranás nélkül, nem rosz, de a végére nagyon fájt.

Ez volt az első eset.


Még a busz zötykölődése is hatalmas nyomásként hatott. Alig vártam hogy leszálhassak a helyijáratról és húzzam haza a csíkot. Sírni tudtam volna.


És a legnagyobb baj az lehet, ha begyullad a prosztata.


Ez elkerülhető avval, ha a Don Huan könnyít magán. Nem lessz élvezetes, ezt a hokit senkitől sem irigylem. Hisz még a busz rázkódása is kínszenvedés volt, akkor milyen az amikor rángatják. Hisz ugrál az egész zacsi!

Lekellet hogy fogjam. :( és evvel bizony nem felvágni akarok.


Ha sikerül kiimátkozni a "velőt" kicsiny kis golyócskákból, könnyebb lesz és egy alvás segít. Másnapra helyrejön a delikvens.


A második allkalommal már okosabb voltam. Megint több órás heves petting és szex nélküli kishancúr és éreztem kezd fájni a tikk-takkom. Tudtam szex nemlehet, hát búcsúztam és léptem matyizni még nem túl késő. Mert a prosztata bizony dolgozott. Csak már nemvolt hely hova.


Jó csókolózni! Senkinek nem akarom elvenni a kedvét.


De nem csak nekem volt ilyen élményem.


Ufff... szóltam.

Jöhet a következő...

2009. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!