Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van annyi meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi meleg?

Figyelt kérdés

Utálom a Férfi melegeket de a lői melegeket nem !:)

Miért van anyi Meleg férfi? | egy -egy fejlövést nekik |


2009. febr. 4. 21:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
15%
Az nyilvánvaló hogy a kérdező nem most végzett az ELTE-n, de én nemhiszem hogy ez a természetes és jó, a melegek szerintem valami lelki, családi vagy kitudja milyen trauma miatt vágynak másra. Ha belegondoltok, sok rocksztár, stylelist és táncos lesz meleg, talán mert sok nőt megkaphat vagy sokat látott, vagy gondoljunk a börtönre a szükség és szenvedés árán is megszerezhető a meleg identitás. Amit utólag is megszerezhet az ember az nem természetes inkább betegség.Mintha 20 évesen összeszednék egy születési rendellenességet,nevetséges. Ez csak egy nézőpont... a társadalom is összetetten zavarja az emberek viselkedését, visszatérve a kérdésre... azért van sok meleg mert elfajul ez a világ , mert mindenhol ezt fújják hogy még őket is elfogadja a nagy toleráns társadalom. És aki szerint nem gusztusztalan amit egymással művelnek az meg meleg... (nam arra használják a testet amire többtizezer év alatt kialakult, a természet vicce az egész)
2009. febr. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
35%
hát most gondolj bele. inkább egy másik férfi, mint egy ilyen beszűkült agyú amilyen te is vagy.
2009. febr. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

SZIJA!

Olvastam valahol,hogy a lányok kipisilik a fogamzásgátlót és ugye a klotyóvízből kiszűrik a "dolgokat"de a fogamzásgátlót nem tudják.Így a pasik a csapvízből kapnak női hormonokat!

legalábbis én így tudom

2009. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!