Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van annyi meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi meleg?

Figyelt kérdés

Utálom a Férfi melegeket de a lői melegeket nem !:)

Miért van anyi Meleg férfi? | egy -egy fejlövést nekik |


2009. febr. 4. 21:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Nincsen több, mint régen. csak azért tűnik úgy, hogy milyen sokan vannak, mert újabban egyre többen vállalják nyíltan.
2009. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi erővel a női homoszexuálisok mit csinálnak egymással?

Nics semmi különbség, csak az egyik bejön neked, mert jó nézni. Szánalom vagy. Nem baj, mert buta ember vagy(nyiss ki egy MHSz-ot egyszer), és a buta emberek nem jutnak vezető pozícióhoz, tehát a hülyeségüket nem tudják terjeszteni.

2009. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

Undorító? Szerintem te vagy az undorító. Én inkább azt kérdezném: miért van annyi helyesen írni képtelen, buta, primitív ember, akinek nincs jobb dolga, mint veszekedést provokálni?

Inkább szopjon faszt körülöttem mindenki, mintsem képtelenek legyenek 3-4 egyszerű mondatot helyesen leírni.


Hogy a kérdésedre válaszoljak: gondolom azért, mert talán divat is valamilyen szinten, a társadalom pedig egyre nyitottabbá válik, egyre több dolgot fogadunk el. (Ha történelmet is tanultál volna alapszinten, tudnád, hogy bizony a társadalom a kor előrehaladtával egyre toleránsabbá válik.)

2009. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%

Nincs több, mint régen, csak hangosabbak.

10% körül van az arány, az állatvilágban is. Nem mondom, hogy ez a normális... de ez az elterjedt. Lehetséges, hogy van valami értelme vagy funkciója.

2009. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Sztem evolúciós szinten a természetes szelekció a célja, a túlszaporulat ellen alakult ki a természetben. mindenesetre elég bizarr, ha az ember ilyen szinten belegondol.
2009. febr. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

a globális felmelegedés is jó indok, de biztosan tanultad, hogy az ókoriaknál a férfiak közti szerelem volt a nemesebb, ez teljesen természetes volt.( pl: Platón, Arisztotelész) pedig nekik igen gazdag kultúrájuk volt. erről is nyilván tanultál. ha nem, akkor ajánlom a gimnáziumi irodalom és történelem tankönyveket.

továbbá semmiféle megkülönböztetés, vagy a másik ember ilyesmik ( bőrszín, vallás, nemzetiség) alapján való meghatározása nem jó. azzal, hogy elítéljük, inkább azt érjk el, hogy páran nem merik vállalni vagy éppen túlságosan is reklámozni akarják magukat-pl a különböző melegfelvonulásokon. errről el tudom hinni, hogy nemtetszést kelt, hiszen provokatív. de az ilyeneknek is a hibája ez mint te. így nem csoda, hogyha érvényesíteni akarják a jogaikat. az ilyen felvonulásokból, vagy fesztiválokból nem hiszem, hogy évente több is van. ezért nem értem, hogy mikor és hol zavarnak ők téged. aki ugyanis normális, az tutira nem mutogatni akarja magát.

amit én max elítélek az az, hogy az ilyen párok gyerkeket nevelhessenek. de lehet, hogy rosszul látom, és azzal sincs baj igazából. efölött nem nekem kell bíráskodni. te is foglalkozz mással.

2009. febr. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos az van, hogy nagyon nagy divat lett mostanában melegnek meg leszbikusnak lenni! Semmi más miatt nem csinálják, csak a divat miatt! A magamutogatást és a polgárpukkasztást pedig élvezik!
2009. febr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen természetes, h kiközösitjük a bu+ikat, mert igy fejlődtünk ki. Az állatvilágban is kilökik a sorból azt aki a saját nemét szereti. Sajnos mára ez lett a divat. A következő már az lesz, h kötelezővé teszik. :(
2009. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
66%

Neked fejlövést, meg a hasonlóknak. Megjegyzem, ugyanannyi meleg van mint régen, csak most épp olyan korszakot élünk, hogy nem kövezik meg őket érte. Tudod milyen gusztustalanságokat művelnek a hetero párok? hát a leszbikus párok? A meleg férfiak semmivel sem undorítóbbakat. Tiszteletben tartom, hogy nem tolerálod, azt is hogy hangoztatod. De hogy kívánhatsz fejlövést valakinek azért, mert nem azt szereti amit te? A másik focicsapat drukkereinek is fejlövés? Azoknak is akik a kötözős játékokat szeretik? Vagy azoknak aki a barnákat, ha te a szőkéket?


(Bizonyos elméletek szerint lehet több a homoszexuális vagy biszexuális egy recesszíven öröklődő rendellenesség miatt, vagy mert máshogy dolgozik a nők hormonháztartása, vagy mert élesen elválnak a női és férfi szerepek társadalmunkban. Egyik sem bizonyított, utóbbi hülyeség is, mert régen sokkal nagyobb volt a különbség.)

2009. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

Tudod sztem több van mint gondolnád, csak az olyanok miatt mint TE, nem merik bevallani, még olykor saját maguknak se.

Nem értem mért kell elítélni vkit, csak mert egy kicsit "más", senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csinál a másik. Szerintem ha valaki igazán szeret egy másik embert, nem az a fontos, hogy fiú-e vagy lány az illető....

2009. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!