Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért folyton sötétben, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyton sötétben, vagy max. félhomályban akar szeretkezni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy baránőm miért mindig sötétben, vagy maximum kicsi fény mellett hajlandó velem szeretkezni?

Ez már tőle is megkérdeztem, de nem kaptam egyértelmű választ, ekkor nem firtattam tovább, de ma megint eszembe jutott a dolog.


Fordult már valakivel elő ilyen? Szerintetek mi lehet az oka?

Férfiak és nők váalszát is várom.


2009. febr. 4. 14:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az a fő,hogy szeresse az orált!Mert ha kényszerből csinálja akkor azt persze hogy nem lehet jól csinálni.Ehhez önbizalom kell,ha nincs neki akkor persze hogy ügyetlen,de akkor is dícsérd hogy ügyes és jól csinálja,mert majd belejön,nem fog leragadni itt!Ne legyél erőszakos!Amúgy ő hány éves?
2009. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
ő 22 én 24
2009. febr. 5. 13:55
 23/27 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem a korodat,merg írtam hogy majd átesés lesz a ló tuloldalára.Hát ezt nem értem akkor!Azt hittem fiatalabb pl 18 és azért mert még nincs tapasztalata!Én 23 vagyok,szóval majdnem egy idős a lánnyal.Ő biztos később kezdte,majd leküzdi a gátlásait,remélhetőleg nem alapból ilyen!Légy vele türelmes,szerettesd meg vele az egészet,mert az az érzésem hogy valami nem fogta meg szegényt se a szexben, se az orálban.Szokott amúgy ő kezdeményezni?Azt hogyan teszi?Gondolom nem úgy,hogy ekezd simogatni ott!Érdekes. :-)
2009. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Nemigazán szokott kezdeményezni, mindig én bújok oda hozzá. Zavart ez is egy időben, meg végülis most is. És ez meg már lassan egy éve.

Azt veszem észre, hogy semmi fantáziája a dologhoz, létezik ez egy 22 éves nőnél? Ja és volt már előttem 3 valakije.

Idáig türelmes voltam, meg még leszek is, mert ezek ellenére szeretjük egymást.

Mit szóltok ehhez? Mit javasoltok?

2009. febr. 5. 19:27
 25/27 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok!:-) Remélem nem baj,hogy ilyen sűrűn hozzászólok!Nem lehetséges,hogy az a 3 kapcsolata ezért ért véget?Tudod leírtam hogy én is félhomályban szeretem,meg szégyenlős voltam,nem mertem ránézni és egyszercsak megtörtént világosban és hoppá!!

Mi lenne ha teremtenéle gy oyan szituációt,pl Te is reggel,miután már felkeltetek,reggeli,fogmosás,aztán tv,kis lustizás,és elkezdenéd őt kényeztetni,aranyosan,marha kedvesen,hogy beinduljon és nem lehet pikk-pakk besötétíteni,meg minden.Egy takaró azért kell persze,mert különben le sem mer vetkőzni szerintem...én kipróbálnám.Meg pl kocsiban(nem tudom van-e kocsid) mikor a combodon nyugszik a keze,mondjuk oda tennéd,hogy simogassa!Aztán félreálltok valami eldugott helyen,hátha felizgul Rád és kiveszi (na jó magátül biztos ne, segítesz neki),és akkor világosban megtekintette és elszállnak a gátlásai!na hogy tetszik?Írj!!

2009. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem baj, hogy sűrűn írsz, sőőt, örülök neki.

Egyébként csináltuk már világosban sokszor, szinte minden 2. alkalom világosban van, csak ő sötétben szereti.

Hétvégén találkozok vele úgy is, aztán hátha történik valami új. De én arra gondoltam, hogy mi lenne, ha egyszerűen nem közelednék, nem csinálnék semmit és megvárnám míg ő lép. Hátha ezzel rájönne, hogy ténylegesen mit is érzek én. Mit gondolsz?

Mivel mint mondtam nem kezdeményez...

Írhatsz privátot is akár :)

2009. febr. 5. 22:11
 27/27 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.:-)
2009. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!