Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért folyton sötétben, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyton sötétben, vagy max. félhomályban akar szeretkezni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy baránőm miért mindig sötétben, vagy maximum kicsi fény mellett hajlandó velem szeretkezni?

Ez már tőle is megkérdeztem, de nem kaptam egyértelmű választ, ekkor nem firtattam tovább, de ma megint eszembe jutott a dolog.


Fordult már valakivel elő ilyen? Szerintetek mi lehet az oka?

Férfiak és nők váalszát is várom.


2009. febr. 4. 14:27
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Én pl. szeretem/szeretném látni a páromat amikor elvezi a dolgot, meg eleve a testét is, így nekem is izgatóbb.

Neki vajon nem?

2009. febr. 4. 14:56
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell győznőd arról, hogy ő a legszebb lány a Földön és neked úgy kell ahogy van, mert szegényke elég szégyenlősnek tünik.
2009. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

En is ugyanilyen vagyok es a parommal en is kb. egy eve vagyok egyutt. A szexet szinten felhomalyban vagy sotetben szeretem. Mivel teljesen mas ugy ,mint vilagosban , izgatobb es szegyenlos is vagyok. Eleget latott nappal meztelenul, szexkozben megis mas. Vilagosban fantazialni sem tudok!

Nekem is azt mondja a pasim , hogy en vagyok a legszebb , de mivel vele egy eve , a testemert pedig tobb mint husz eve ismerem, ezert tisztaban vagyok az igazsaggal, a gatlasossag javul , de a sotetseg nalam megmarad .

Amugy furdoben szeretkeztem vilagosban , de az neki sem jott be , lehet , hogy a pasimnak sem menne vilagosban ? :D

Legyel kicsit megertobb , lehet , hogy meg ido kell neki .

Ha nem valtozik a dolog , akkor igy kell elfogadnod ot .

2009. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszolóknak Azért még várok kommenteket!

Az utolsó válaszadótól kérdem, hogy miért kell sötét ahhoz, hogy az ember fantáziáljon? Egyáltalán min akarsz akkor fantáziálni? Nem az a legjobb amit a párod csinál? Nem azt szeretnéd látni olyankor, amit ő nyújt neked és, hogy mennyire élvezi azt, hogy VELED van? Szerintetek?


Ezt azért kérdem, mert pl. Nekem abban a pillanatban az a legizgatóbb, amit a párommal csinálok és ő maga. Ez egyszerre több érzékszervemre hat, ergó jobban is izgat.

2009. febr. 4. 16:02
 15/27 anonim ***** válasza:
88%
Ez elegge gyakori. A ferfiak altalaban a vizualis ingerekre gerjednek be, mig a nok inkabb a tapintasra, simogatasra. mondjuk azt nem ertem, hogy akivel regota egyutt vagy, meg nem szokta meg hogy latod meztelenul. Meg hogy nem tudsz a hibairol. Ez olyan mint amikor egy idosebb no nem mondja meg hany eves, pedig par evre pontosan meg tudja barmelyik masik ember tippelni a korat....
2009. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és hol így, hol úgy esik jól. Persze, a látvány is felizgat, de még jobban az, ha érzem a rezdüléseit, a szuszogását, főleg a végét, ahogy vonaglik:) És ezeket sötétben jobban átérzem. Valahogy az a jó benne, hogy nem látom, hogy ott van, hanem tudom, érzem, hogy ő is ott van a sötétben és csak velem foglalkozik, mert mással nem tud, meg ugye sötétben csak mi vagyunk egymásnak a biztos pontok...
2009. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én is félhomályban szeretem,redőny résnyire leengedve, vagy például gyújtsatok gyertyát,úgy romantikusabb!Sokkal izgatóbb úgy csinálni,sejtelmes az egész,és jobban el tudja magát engedni mint világosban!Ő valószínű beszélgetni és talákozni is jobban tud ha már sötét van,a tél az ő évszaka,mikor hamar sötétedik!Sokkal jobban ki tud nyílni,elmondani a kívánalmait,mimnt amikor minden egyes rezdülését látod!A tök sötétet persze én is utálom,nem tudom hová nyúlok,hová adok épp puszit,és a szerszámát is imádom nézni!Ő szokta nézni a tiédet?Figyeld meg,de ha nem ne tégy szemrehányást, akkor tuti hogy fél csak,izgul nagyon még!Szégyenlős!
2009. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Igen valószínűleg szégyenlős, erre már én is gondoltam.

Az utolsó válaszolónak írom, hogy nemigazán szokta nézni, sőt hozzá érni sem szokott, csak ha én odavezetem a kezét.

Mindig kedves vagyok vele, megérő semmit sem erőltetek, sokat dícsérgetem a kis Drágát.

Szerintetek mivel lehete egy kicsit magabiztosabbá tennem ezeken kívül?

2009. febr. 4. 21:55
 19/27 anonim ***** válasza:
20:34-es vagyok.Ha nem nézi azért nem mert nem meri!Én is ilyen voltam,saját tapasztalat,nem tudom mikor változtam meg.Talán amikor egyszer reggel csináltuk,tv-nél, és már a redőnyök fel voltak húzva.Nem volt mit tenni.De még akkor sem mertem ránézni,azt csak később...de azóta orális része is megy, állandóan azt nézem...szóval ez majd átesés lesz a ló túloldalára,mert a sok gátlás,bezártság egyszer ki fog törni,aminek Te fogsz örülni a legjobban.Lényeg Te ne légy zárkózott,visszahúzódó,mert látja rajtad és még gátlásosabbá teszi.Magabiztosan,bátran,és kedveskedj,éreztesd hogy vugyázol rá és nem fogod elhagyni egyhamar,mert szereted!Ha tudja hogy bízhat benned, akkor tuti lesz minden!:-)
2009. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsó válaszolónak, meg persze midnenkinek!

11:31-nek annyit, hogy éreztetem vele foylamatosan amiket leírtál, hogy nyitott vagyok, magabiztos és szeretem is Őt. Egyébként orál szokott lenni, persze az is akkor ha megkérem rá. Szegény elég ügyetlen még benne, de mindig kapja tőlem a tippeket így bízok benne előbb-utóbb belejön. (Elemnni még nem tudtam így sajna)

2009. febr. 5. 12:57
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!