Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 12-14 éves gyerekek legfontosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-14 éves gyerekek legfontosabb dolga, hogy szexuális életet akarnak élni?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam az oldalra, és óriási döbbenettel olvasom az ilyen jellegű kérdéseket. Nem a tanulással, játékkal kellene még foglalkozniuk? Persze már érdeklődnek a másik nem iránt, de hol a határ? 9 éves a lányom, én vagyok a maradi, mert nem szeretném még egy jó pár évig, hogy szexeljen? Nem a szülők felelőssége ez? Mit tegyek, hogy elkerüljem, hogy túl korán legyen "érett" ?
2009. febr. 3. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Kedveseim, akinek nem inge, ne vegye magára. Nem kell beírni azoknak, akikre nem vonatkozik, nem róluk van szó.
2009. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Én bízom benne, h azért nem mindegyik 12-14 éves ilyen, csak amelyik igen, annak a legynagyobb a szája, és az hirdeti fennhangon, h ő milyen felnőtt már! Szánalmasak tényleg! Akinek nem inge, tényleg ne írjon ide elégedetlenkedő válaszokat, senki nem mondta, h minden 13 éves ilyen!
2009. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
Köszi a lepontozást...
2009. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
hocipom tele van nekem is az ilyen pisis kerdesektol, hogy 13 eves vagyok, szexeljek e mar? aztan beirjuk, hogy ne es akkor lepontoz meg jo lehord, hoy milyen rohadekok vagyunk. Ez az oldal nem erre valo, ez egy felnott oldal es nem gyerekeknek valo, meg amugyis ha ugyse erdekli a mas velemenye, akkor minek kerdez?
2009. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

17:58as:

Ha el kell fogadni, hogy a világ változik, és manapság már ez a norma, akkor mi lesz pár 10 évvel később? 7 évesek tesznek fel ilyen kérdéseket és csinálják ezt?

2009. febr. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon örülök, hogy az érintettek is hozzászóltak. Természetesen nem volt célom az általánosítás, csak félek attól, hogy mi felnőttek, különböző okokra hivatkozva, elvesszük gyermekeinktől a gyermekkorukat. És itt sajnos már nemcsak a szexről van szó, csak nálam ezen bukott ki a dolog. Köszi még egyszer!
2009. febr. 4. 13:35
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja. Lehet. De akkor már mi fogunk ezen hisztizni, hogy bezzeg 20 éve még nem így volt.

Ehhez írnék egy idézetet, ha nem baj..


"...De ahogy a közmondás őrzi a fától az erdőt

Itt egyre inkább tompa vagy, minél inkább felnőtt.

Itt szégyellik a gyerekek, hogy játékkal a kézben

Itt az interneten vagy fenn, nem lenn a téren

Cigivel és csajokkal a tábortüzek helyett..."

(Fanka - A pad)


Sajnálom az egészet.. hogy így lett végül. Jobb lehetett régen, mikor még normális gyerekkora volt mindenkinek, és nem amiatt izgultak, hogy vajon megjön-e a következő hónapban, hanem mondjuk azon, hogy meglett-e az 5ös matek dolgozat. De most már ez kell szeretni..

2009. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!