Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 12-14 éves gyerekek legfontosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-14 éves gyerekek legfontosabb dolga, hogy szexuális életet akarnak élni?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam az oldalra, és óriási döbbenettel olvasom az ilyen jellegű kérdéseket. Nem a tanulással, játékkal kellene még foglalkozniuk? Persze már érdeklődnek a másik nem iránt, de hol a határ? 9 éves a lányom, én vagyok a maradi, mert nem szeretném még egy jó pár évig, hogy szexeljen? Nem a szülők felelőssége ez? Mit tegyek, hogy elkerüljem, hogy túl korán legyen "érett" ?
2009. febr. 3. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

De, azzal kéne, de szerintük az a menő, ha felnőttet játszanak :D

És igen, a szülők felelőssége is! De sajnos a szülők, a FELNŐTTEK a pénzkereséssel vannak elfoglalva, legtöbbször és észre sem veszik, hogy a gyerekükön a fél város átment már 18 éves korára. Emiatt a rossz anyagi helyzetet okolnám, nem a szülőket, mert ők csak el akarják tartani a családot (amit az állam lehetetlenné tesz), emiatt sajnos a család sokszor háttérbe szorul és minden az anyagiak körül forog. Ma már sokszor választanod kell, gyereket nevelsz, a küszöböt rágod, vagy dolgozol és nincs időd a gyerekeiddel foglalkozni. A kölykök meg felelőtlenül habzsolják az életet anyuci, apuci pénzén (tisztelet a kivételnek).

Neveld a gyermeked a te erkölcsöd szerint, ülj le vele beszélgetni, hogy nem az a normális, ami ma a világban folyik. Tarts pórázon, ne engedd 12 évesen discóba, ösztönözd a tanulásra, hogy a jövőben munkája lehessen és mindenképpen világosítsd fel.

2009. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Igen, beírnak ide, majd ha a jóakaró emberek azt írják, hogy még ne tedd meg 14 évesen, akkor jönnek a szemtelen válaszok. De tudod mit? Lassan már felesleges nekik tanácsot adni, úgysem fogadják el. Csinálják. Annyi eszük nincs, hogy utánaolvassanak a dolgoknak, legyenek terhesek, essenek át egy abortuszon, és akkor majd megtudják, mi mit jelent.. Jó pár évvel ezelőtt 12 évesen a gyerekek még egymás kezét sem fogták, nem hogy szexeljenek. A 18-as korhatár öregnek számít manapság, és ez elég nagy szégyen.
2009. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Én is egy 14 éves fiú vagyok és nem azért keresek barátnőt mert az menő csak h legyen valaki ekivel beszélgethetek mert nem mindent mondok el egy barátnak, és az hogy egy 12-14 éves gyerek szexuális életet akar élni akor az valami "szánalmas" gyerek volt, én a legtöbb levelet 14 évesektöl nem a szexröl hanem a csókolózásrol és a barát/barátnő szerzésröl olvasom és ijenkor még nem hiszem h ojan sokan szeretnének szexelni. De aki ijen korban le akar feküdni valakivel/lefeküdt az szánalmas... UI: Jah és ne félts a lányod, ha jól nevelted (szerintem ) nm fog ijen dolgokhoz fojamodi!!(:
2009. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

teljesen igazad van (14 éves fiú)

mindennek az alapja a megfelelő nevelés és odafigyelés.az h van egy két hülye gyerek nem azt jelenti h minden 14 éves ilyen

2009. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Azért nem minden gyerek célja az, hogy minél előbb elveszítse a szüzességét.

Csak éppen azok, akik hamar elvesztik, vagy tervezik nem épp valami tanultak, és itt írnak hülye módon hülye kérdéseket.

Valljuk be: Aki ilyen korban veszti el, és normális, az nem reklámozza és nem tesz fel hülye kérdéseket. Csakhogy mindig fényesebb a rossz példa...

16/F

2009. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha rövid pórázra fogod fogni, akkor épp ez az, hogy nagyobb lesz az esélye, hogy ő is ilyen korban kezdi el..

(A tiltott gyümölcs a legédesebb..)

Szóval ezt semmiképp ne tedd. Legyél vele őszinte, beszéljetek meg mindent stb..

Kérdésedre válaszolva pedig.. ma már sokkal korábban érnek az emberek, és ezt az idősebbek nem értik meg. De sajnos ez már tényleg így lesz.. Jön az új nemzedék, az új norma. Itt már úgy lesz, hogy a többség 15 évesen már rendszeres szexuális életet él. Már késő, ez a normális. Ha nem folyna a csapból is a szex, akkor nem tartanánk ma itt. Vagyis NEM feltétlenül a gyerekek tehetek róla.

Ez az én véleményem (: Kort nem írok, mert nem szeretem az előítéletes embereket..

2009. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyetértek veled :)

14/L


csakhát vannak olyan személyek ( lányok, fiúk ) akik avval "vágnak" fel, hogy ők már csinálták, már nem szüzek, stb...

de szerintem elég korai lenne - de ez szerintem teljes mértékben szülőfüggő ( mivel amit a gyerek lát/hall azt próbálja utánozni ) :)

2009. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Míg a gyereknek megvan a maga szilárd alapjai(és legfontosabb a család, a megfelelő nevelés), addig nem fog elkallódni. Tv ne nagyon menjen, inkább beszélgessetek, játsszatok.

Hidd el,hogy 99%-ban a szülőkön, leginkább az anyán múlik.

2009. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én 16 leszek már nemvok szűz valahogy nem szeretem hangoztatni h nemvok szűz és sajnos az első élmény nem olyan volt mint amilyennnek elképzeltem mert buliban csutkarészeen történt a második már romantikusabb volt(és az már ink szerelmeskedés volt) és most lehet lefujjogni h mit akarok én még ennyi idősen szerelemből ... (és részben igazatok is adok)
2009. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

miért kell így kiirni a kérdést???én is 14/L vok,és nem ez a legfontosabb dolgom,sőt az h felvegyenek abba a suliba ahova menni akarok.:)SŐT,ami sokaknak meglepő 14 évesen még nem volt barátom,nem csókolóztam semmi.DE MÉG ÉLEK,ÉS ÉN IS JÓL ÉRZEM MAGAM A BŐRÖMBEN,persze nagyon vágyom már arra,hogy legyen egy pasira.

ÉS ITT EGY PL.:ma beszélgettünk suliba,és mondta az egyik lány,hogy le szeretne feküdni a pasija vele,de ő még nem szeretne vele,és azon parázott,hogy hogy mondja el neki,mi nyugtattuk meg,hogyha szereti akkor megérti és kész.


igen vannak ilyen fiatalok is,de NEM MIND AZ!!és ha jól nevelted a a gyerekedet nem lesz semmi ilyen baj:)

/egy nem olyan 14/L /

2009. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!