Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiaknak mi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mi tetszik jobban egy nő nemi szervén lévő szőrzettel kapcsolatban? Ha teljesen borotvált vagy ha van rajta egy kis "csík"?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak válaszát várom!
2009. febr. 3. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
ÉLJENEK A PUCÉR P..CIK :D
2009. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
A barátnőmnek mindig csupasz volt és nem tetszett az elején soha. Olyan volt mint egy kis nyálkás béka... Jobban szeretem ha természetes, ha tiszta és üde, mint amilyennek egy puncinak kell lennie, akkor a természetességnél nincsen szexibb ez tuti! Utálom a sznob majmokat akiknek "csak" a kopasz punci felel meg. Nincs igazuk!
2009. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

JAJJ ISTENEM! CSAK EGY KOPASZ P..ÁT ADJ AMIT KÉNYEZTETHETEK!!!


Gondolom, akkor nem a kérdező pontozott le! Dehát lesz...m!

Én a kérdezőnek próbálok segiteni!

Egyébként: kinek a pap, kinek a papné... Én maradok a lányánál!!!

2009. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!