Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiaknak mi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mi tetszik jobban egy nő nemi szervén lévő szőrzettel kapcsolatban? Ha teljesen borotvált vagy ha van rajta egy kis "csík"?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak válaszát várom!
2009. febr. 3. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek csupasz van, én így szeretem, nagyon.
2009. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez a kerdes mar volt nem is ojan reg..
2009. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem csíkom van és eddig mindenkinek nagyon tetszett, akivel együtt voltam...na ne gondoljatok egy hadseregre :D az a mindenki 4 ember (20/L)
2009. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nincs annál rosszabb, ha valaki formára vágja... Vagy legyen csupasz, vagy természetes(ebb), de csík semmiképp, se nem esztétikus (a punci "meghosszabbítása", olyan leszel tőle, mintha 10 centi "hosszú" lenne a vaginád...), se nem semmi... legyél csupasz, az aranyos, kellemes érzés mindkettőtöknek, és látványra sem néz ki rosszul.
2009. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szintén a csupaszok táborát erősítem,de második évfordulónkra a neve kezdőbetülyét borotváltam bele,persze még aznap este ismét csupasz volt!az én párom azért van oda!
2009. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Az tetszik, ha alul csupasz, de a szeméremdombon van valami nőies krekded forma. F31
2009. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnek teljesen csupasz, sokkal jobban szeretem így, egyrészt nem jó dolog egy sünit nyalogatni és csókolgatni, másrészt pedig esztétikailag is jobban néz ki.


17/F

2009. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
JAJJ ISTENEM! CSAK EGY KOPASZ P..ÁT ADJ AMIT KÉNYEZTETHETEK!!!
2009. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:D. Azt hiszem ez volt a legmeggyőzöbb válasz
2009. febr. 3. 17:50
 10/13 anonim ***** válasza:
profin fazonra vágva(sajna nem mindenki tudja jól megcsinálni) v full puccccér (y)
2009. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!