Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ilyen prűd az anyám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen prűd az anyám?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött amikor 12 évessen elkezdtem masztizni akkor az ynám rámnyitott és "bűnös dolgokról" kezdett el beszélni bár engem akkor sem, hatott meg.. Azt már egy éven belül kezdtek érdekelni komolyabbak a fiúk.. Anyám petrsze tiltott minden "bűnös dologtól" de tudjátok a tiltott gyümölcs mindig édesebb...Most 21 vagyok és tegnap kicsit spicces voltam és elmondtam az anyámnak hogy Már nem vagyok szűz úgy 7 éve... Az se érdekelte hogy 7 éve ugyanazzal az emberrel vok... Anyám meg nem áll velem szóba az mondogatva:"Kurva vagy te lány..." Minden anya ilyen prűd vagy csak az enyém?
2007. máj. 31. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is meglepődnék, ha a 12 éves lányomra nyitva az ajtót, őt maszturbálni látom. Szerintem ez normális, hogy az anya megijed ilyenkor kicsit, és esetlegesen olyat mond, amivel megpróbálja eltántorítani a gyerekét ezektől a dolgoktól.

Másrészt nem hinném, hogy az ilyen "Kurva vagy" véleményre adni kéne, hiszen te tudod, és az elmondásodból is az következik, hogy nem vagy az. Ennek elégnek kell lennie arra, hogy ezt a megjegyzést ignoráld az életedből.

14 évesen még talán nem voltál az, de 21 évesen már elég érett vagy ahhoz, hogy te irányítsd sorsodat, és az ilyen dolgokat pedig ne osszd meg anyáddal, ha már ez a tántoríthatatlan véleménye a szexualitásről.

2007. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez változó én most 18 éves vagyok engem a családom eleve arra nevelt hogy élvezzem ki az életet anyám vette nekem a playboyt apám meg a sörtXD tehát mondom ez változó^^
2007. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Mert valószínűkeg ilyennek nevelték vagy a saját szexualitásával nincsen tisztában és kivetíti a frusztrációját.
2009. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Azért ha 13 évesen összfekszel valakivel akkor ne is csodálkozz ha k.rvának hív, mert az is vagy
2009. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Így nevelték,vagy csak túl vallásos az öreglány !!
2010. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Vannak ilyenek.
2020. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!