Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés az orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az orgazmus?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok és még soha nem volt orgazmusom. Senki nem tudott eddig számomra értelmezhető választ adni. Részletesen lennék kíváncsi a hüvelyi,csiklói és a fiúk orgazmusára. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 3. 06:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm aválaszokat! 11 éve élek nemi életet, de abból 8 évet le lehet vonni ,mert volt egy 8 évig tartó kapcsolatom,de az exem mindig 1 perc alatt elment,tehát esélyem sem volt. Már új párom van, azóta született egy szép babóca,most 3 hónapos. A párom nagyon jó az ágyban és akár napi 6 menetet is bír és sokáig is bírja,ha én úgy szeretném,de mégsem tudok elmenni. Egyfolytában jó érzés,de nincs olyan,hogy "vége". A középkorú úriembernek köszönöm a felajánlást, nem élhetek ezzel a lehetőséggel!
2009. febr. 4. 11:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Jajj Istenem ! Nem akartalak begbántani! Télleg távol álljon TŐLEM!!! Én sem gondoltam komolyan hogy MI most összejövünk... Egyébként egy 23 éves házasságban élek, és jól kijövünk!!! Tehát ez ugymond Spártai kérdés helyett válasz volt!!!
2009. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem az aktustól kéne várni először az orgazmust!! Hanem az orális szextől, ujjazás stb... Aztán majd utána jöhet a többi.
2009. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Engem ilyen dolgokkal nem lehet megbántani. Szóval,lehet,hogy maszturbálnom kellene néha? Sosem csináltam még.
2009. febr. 5. 01:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Huhh!!! Akkor feltétlenül próbáld ki!!! Javaslom a vizsugarat, utána pedig egy kis csiklóizgatást. Ha sikerült " elmenni" utána már a partneredet is tudod irányitani: hogyan, mien intenziven, mennyi idejig!!! Ha sikerült, azért osszdd meg velünk!!! Léccciiii!!!!!
2009. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igenám, orális szex, ha nincs ellen kifogásotod, és persze magadnak! De egyet ígérj meg: ne add fel, amíg rendszeresen nem fog sikerülni! Döntsük már végre meg a nők 70%a blablabla elméletet!:) És írd meg majd az eredményt:D
2009. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!