Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés az orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az orgazmus?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok és még soha nem volt orgazmusom. Senki nem tudott eddig számomra értelmezhető választ adni. Részletesen lennék kíváncsi a hüvelyi,csiklói és a fiúk orgazmusára. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 3. 06:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi lennék, jó lenne már egyszer megtapasztalni!

Ezt a kérdést, akár én tettem volna fel, mert én is 28 vagyok és még nem volt orgazmusom.

Amúgy tök mindegy, mit válaszolnak, hogy mik a jelei, ha nekünk úgy sincsen:(

Állítólag , ha lenne, úgyis tudnád, éreznéd, és hiába tudod, mit kellene érezned, ha úgysem érzed azt, ami amúgy egyénenként különböző.

Remegés, test megfeszül, izmok összehúzódnak , arc kipirul, mellbimbó megkeményedik, csikló elszíneződik, folyadék is távozhat ,stb, látod, hiába tudom, ha úgysem érzem ezeket.

Így fölösleges ezen rágnod magad.

2009. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mióta élsz nemi életet?
2009. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon jó borzongás fut végig rajtad. Azt mondják, egy kiadós, jó ásítás az orgazmus tizede.
2009. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írtad a borzongást?
2009. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudod én férfi vagyok, nekem megy. :)
2009. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hé, lányok, nem ezzel kéne foglalkozni, hogy mik a biológiai velejárói, hanem megoldani a problémátokat! Mindenki képes rá, akinek van csiklója, soha ne higgyétek el, hogy a nők akárhány %a nem.
2009. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Jajj ti szegények :(
2009. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az orgazmusról beszélni olyan, mint az építészetről táncolni. Át kell élni, nem lehet úgy sem átadni az érzést betűkkel.
2009. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

21 éves lány:

Igen, valóban nehéz leírni, de azért megpróbálom.

Amikor a barátom nyalogatja a puncimat, egy ideig nagyon jó érzés, de egy ponttól még jobb, ez egy hirtelen feltörő érzés, amitől úgy érzem, elveszítem az eszemet.


Ha nem volt eddig orgazmusotok, szerintem minél többet "orálozzatok", abban az a jó, hogy tudod irányítani a barátodat, hogy hol a jobb érzés, és hol csinálja sokáig a nyelvével, közben pedig az ujjával is ingerelhet. A legjobb, ha arra az egy kis pontra koncentráltok, ahol a legjobb, és el fogtok menni, higgyétek el!


Utána jöhet a következő lépcső, a szex. Sok nő (én is nagyrészt) lovaglópózban tudok a legkönnyebben elmenni.


Menni fog!!

2009. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
LEHET LEPONTOZNI! GYERE HOZZÁM ÉN MEGTANITALAK!!! GARANTÁLOM 2 NAPIG REMEGNI FOG A LÁBAD!!! JA, 45 ÉVES PASI VAGYOK, HA NEM HISZED PRÓBÁLD KI! NEKEM NEM GOND EGY ÓRA ALATT 3-4X ELÉLVEZNI! DE KÖZBEN TÉGED TUDLAK IZGATNI! HA REGGEL KI TUDSZ SZÁLLNI AZ ÁGYBÓL?... NOS AKKOR VISSZAFIZETEM A KURZUS ÁRÁT!!!
2009. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!