Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol találok szexi játékbilincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok szexi játékbilincset szexshopon kívűl?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 18:52
1 2
 11/15 anonim válasza:
TeszVeszen szerintem ezt is kapsz, szinte minden van, írd be a weboldalukon a keresőbe.
2009. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébként a funky fishben mekkora a bilincs? Kicsit vastagabb kéz is belefér, vagy ez ilyen divatbilincs, ami használhatatlan?:D
2009. febr. 2. 22:04
 13/15 anonim ***** válasza:
A játékboltokban és a funky-ban csak olyanok kaphatóak,amikbe csak vékony csukló fér bele!Ha nem mersz bemenni szexshopba (bár nem értem,hogy miért nem mind1,hogy hol veszed meg), akkor rendelj netről!Szexshopban olyanokat találsz,amibe egy férfi csukló is belefér,és állítható a méretük!
2009. febr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én már vásároltam ilyen divat bilincset,ami vicces ha ajándékba van adva,de használhatatlan gyenge minőség,nem is használtuk ,elő sem mertem vele rukkolni,olyan gyér ,inkább szexshopban érdemes,vagy ilyen jellegű oldalrol rendelni,inkább legyen drágább ,de bírja a gyűrődést,mert az ilyen 1500-2000 forintosak elég ócskák.
2010. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na igen szexshopban 5-6ezer körül vannak. én annyit nem adnék ki érte.
2011. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!