Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol találok szexi játékbilincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok szexi játékbilincset szexshopon kívűl?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Neten rendelj. De miért nem akarsz bemenni?
2009. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
játékboltban.
2009. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert fél...
2009. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Olyan hülyén érezném magam, ha oda kellene bemásznom érte...

Plázákban nincs vmi üzlet amiben vannak ilyen dolgok? Ilyen szőrős játékbilincsre gondolok! :)

2009. febr. 2. 19:01
 5/15 A kérdező kommentje:
Na jó, de milyen játékboltban?:D Gondolom nem olyanban ahol plüssmacik vannak legóval..:D
2009. febr. 2. 19:02
 6/15 anonim ***** válasza:
pl az Aréna plázában az elsőn van egy bolt funkyfish a neve de található máshol is ilyen volt. ott van ilyn szőrös bilincs:)2200forint azthiszem vagy valahogy így.remélem segítettem:)
2009. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!! :) Azzal az üzlettel már én is szemezgettem, csak eddig sosem mentem be... Na de akkor majd benézek! :) Tényleg köszi!
2009. febr. 2. 19:14
 8/15 anonim ***** válasza:
A funky fish az tuti.Nálunk csak 1500 ott.
2009. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Most inkább veszel egy olyan helyen szexjáték kelléket, ahol mindenki lát, pl pláza, vagy pedig egy mindentől félreeső szexshopban? :)
2009. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
egy szexshop-ban vásolni olyan mintha egy rendes boltban vásárolnál, nem fognak cikizni, az eladó se fog más szemmel nézni rád, ha keresel valamit. És sokkal jobbakat lehet ott veni.
2009. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!