Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm smárolás közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm smárolás közben elélvez! Ez normális?

Figyelt kérdés
Ha smárolok vele úgy 2perc után rendesen bevadul és elélvez!! Most valamit én csinálok jól, vagy a barátnőm túl érzékeny?
2009. febr. 1. 20:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amúgy ha fontos 2,5 hónapja vagyunk együtt!!
2009. febr. 1. 20:58
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Lol...
2009. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis egy csóktól orgazmusa van?:D ilyet még nem hallottam...de nem hiszem hogy gáz lenne
2009. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Sztem ilyen nem lézetik.

vszeg csak neked akar felvágni és megjátsza.:D

2009. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

elég érdekesen csókolhatsz. :D

szerintem lehetetlen. Nem lehet hogy a kezed volt túl jó helyen ? :D

2009. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
"Betegség" ha lehet igy hivni van ilyen különböző formákban spontán élvezés vagy pl csoktól élvezés mint a te esetedben ... Lehet h csak szimulál nem ismerem erről nem tudok véleményt mondani . Vagy kiválasztott vagy :D Lényegtelen szerintem amig majd a jövöben normálisan tudtok szexelni szerintem tojd le... ÉS ÖRÜLJ
2009. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Amikor a nyelvem a nyelvéhez, vagyis a nyelve végéhez ér, és akkor sokáig "játszadozunk", olyan mintha benyomnám neki és nyög...nem értem..
2009. febr. 1. 21:04
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég kamunak tűnik, de ha igaz... fúúú bazzz nem kicsit lennék a helyében!!! :D

Egyébként hallottam olyat akinek napi 30-40 orgazmusa van spontán, úgy hogy senki nem ér hozzá, ez betegség, lehet hogy neki is van valami hasonló.

2009. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy betegség, és azt sem hogy szimulálja, vagy ha szimulálja elég jól csinálja, engem nem zavar, sőt nagyon jó..csak kíváncsi lettem volna miért.. Köszönöm a válaszokat!! :)
2009. febr. 1. 21:08
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is volt valami ilyesmi a volt barátommal. De én azért nem nyögtem...Ráadásul nem is volt sokszor nyelves csók mert azt nem szeretem, de egyre jobban beindultam rá és aztán egyszer csak bumm:DD Nagyon jó!
2009. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!