Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm azt szeretné, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt szeretné, ha a popsiját tapiznám smárolás közben, csak nem tudom, hogy hogyan, és mikor?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogyan csináljam! Smaci közben csak tegyem rá a popsijára a kezem, vagy simogassam, vagy markolásszam! Sürgős!


F17


2010. márc. 25. 16:35
 1/5 Andrewka ***** válasza:
63%

Ezen mi lehet sürgős? Ott van nálatok és mondta h a következőnél fogd meg a seggét csak előtte elmegy wcre vagy mi? Te meg ide írsz? Szerintem hagyd a csókolózást a nagyobbakra ha ez problémát jelent.


22/f

2010. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Oda dugd bele a picshájába! Te gheci!
2010. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos. az első 2 kommentelő elég paraszt.

A kérdésre válaszolva nincs ebben semmi bonyolult ne izgulj :)

szóval, csókolóztok, szépen lassan megfogod a derekát simogatod és mész a feneke felé, azt is simogatod kicsit belemarkolászol és ennyi.

2010. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

jesus...feltételezné az ember,h egy 17 éves fiú már nem kérdez baromságokat..

mind1...

ez nem ilyen KELL/NEM KELL dolog.elég cink ha mondani kell neked az ilyesmit,de sztem a lány elég egyértelműen fogalmazott,gondolom azért,mert suta vagy.

Mikor? Smárolás közben...(nincs kikötve,h hanyadik másodpercében)

Hogy? Pontosan úgy,ahogy leírtad


Legyél egy kicsit önálló, amikor még nem volt internet,akkor is fogdosták egymást vhogy az emberek,mindenféle leírás nélkül...általában ösztönből jön,ne tervezd,csak csináld,ahogy jólesik.

Szerény véleményem szerint a lányoknak elég kellemetlen ha meg kell mondani egy fiúnak,h mit csináljon.

Hajrá!

18/L

2010. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te, nemazér de hogy lehetsz EKKORA gyökér már bocs. nem sértegetni akarlak, de ez olyan kérdés, hogy muszáj volt ezt írnom rá. 17 évesen ideje lenne tudni ezt-azt a világról, erre még egy nő seggét sem tudod megfogni? Erre milyen tanácsot is lehetne adni? Még névtelenül is égne a pofám tizede ilyen 'kemény' kérdést megkérdezni itt...
2010. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!