Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elsö alkalomra készülök, fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö alkalomra készülök, fiu vagyok. Hogyan kell majd jol ujjazni és hogyan kell jol bedugni neki?

Figyelt kérdés
sok petting em volt már és sok lánnyal de idáig még nemjutottam el... nyalni már nyaltam sokszor :) ujjazni is csak abba nemvagyok biztos hogy jol csinálom e :$ kérlek segitsetek :)
2009. jan. 31. 21:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát az a baj hogy nálla csak petting röl lehet még szo... még nemakarja eröltetni mert az elsö rossz volt neki :S ezért is akarok nagyon jolenni és köszi a segitséget :) mindegyik hasznomra lessz :)
2009. jan. 31. 22:57
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Ó, értem...:) akkor a válaszom 2. felét hagyd ki..:) jaaa..:) a csiklóját meg ingerelheted körkörös(finom) mozdulatokkal, vagy ide-oda..:) A lényeg hogy tényleg figyelj rá, mert egy pár ilyen érzéki alkalom után oda fogja adni a testét..:) ;)
2009. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát köszi tényleg nagyon :) nemtudtam beregeljek e ide de megérte :) hát majd probálkozom a legjobbat nyujtani mint mindig :)
2009. jan. 31. 23:11
 14/16 anonim ***** válasza:
az utolsó 2 voltam. Örülök, hogy tudtam segíteni. Saját tapasztalat alapján ment. az én akkori párom is abban a helyzetben volt mint Te..:) L/17
2009. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
uha akkor abban is segithetnél hogy ilyenkor miért nem akarja 3 honap után sem? miért fél és hogy rudok segiteni neki abban hogy ezt leküzdje?
2009. jan. 31. 23:20
 16/16 anonim ***** válasza:

Csak előtte vágd le a körmödet! Iszonyúan tud fájni a nőnek, ha megkarmolod!

Köszi, a többi nő nevében is! :)

2009. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!