Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elsö alkalomra készülök, fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö alkalomra készülök, fiu vagyok. Hogyan kell majd jol ujjazni és hogyan kell jol bedugni neki?

Figyelt kérdés
sok petting em volt már és sok lánnyal de idáig még nemjutottam el... nyalni már nyaltam sokszor :) ujjazni is csak abba nemvagyok biztos hogy jol csinálom e :$ kérlek segitsetek :)
2009. jan. 31. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Mi lenne,ha egy picikét használnád azt a keresőt?:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__8086..

2009. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi :) meg az jo ha ott alul miközbe ujjazok beleremeg? csak nagyon fontos nekem ez a lány és ö már nem szüz mondjuk neki rossz volt az elsö ezért halogatja... szoval joakarok lenni nagyon:$
2009. jan. 31. 21:41
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
ha "beleremeg" az csakis azt jelenti,hogy jó neki,de csak óvatosan!
2009. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és akkor nemjo neki ha nemremeg bele? vagy azért akkor is? :)bocsi a láma kérdésekért :d
2009. jan. 31. 21:48
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el látni lehet azt,ha elélvez!:) Ügyes legyél!;)
2009. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi :( és az aztjeleni hogy elélvez hogyha beleremeg? :) és a másik kérdésemre vmi tanács? :)
2009. jan. 31. 21:55
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

tudom ajánlani a Kámaszutra cm könyvet. :)

De a kedvencem a lovagló póz: te fekszel az ágyon, és a csaj meg úgy csinál, mintha lovagolna, csak itt be van dugva neki a farkad, és a csaj diktálja a tempót, amit tapasztalatból tudok, hogy néha eléggé gyors tud lenni :) neki is jó, nekem is jó :)

A másik a misszióránius póz, a harmadik a kutya póz, meg stb...

szal ezt nem lehet elrontani. A méret nem lényeg, hanem az, hogy mit tudsz vele csinálni. Egyszerűbben: a játékos lehet akármilyen, de ha nagyon jól játszik, akkor nyerő :)

2009. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
az jó ha beleremeg, de annak hogy élvezi, nem mindenki remégéssel reagálja le. na. szóval érted. ha nem remeg, de látod rajta, hogy élvezi, akkor nincs baj.
2009. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
o értem köszi :D remélem holnap jobb leszek mint eddig :D nagyon szeretnék jolenni hogy ebben is tökéletes legyek számára :)
2009. jan. 31. 22:26
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne feszengj, és minden oké lesz..:) Pasi vagy, véredben van..:P:) Minden rezzenését figyeld, legyél nagyon óvatos. amikor már elég nedves, először mondjuk dugd be finoman a mutató ujjad. húzogasd ki-be, néha forgasd.. Ha érzed, hogy ez már megy, akkor bemehetsz mégegy ujjal. látni fogod rajta, ha tetszik neki..:) Ha biztosra akarsz menni, kérdezd köszben halkan, hogy jó-e, hogy szeretné..... Aztán, mikor már eléggé kitágítottad, és úszik a nedvben:P;), akkor hajolj fölé, fogd meg a fütyköst a végénél, hogy biztos lyukba találj..:) Sok sikert!;)
2009. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!