Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miben másabb ha az ember egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben másabb ha az ember egy például 40 éves nővel szeretkezik mintha mondjuk egy 20 évessel tenné?

Figyelt kérdés
Itt gondolok az érzésre, és hogy mennyivel másabb egy 40 éves nő puncija!
2009. jan. 30. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Tapasztaltabb, de bizony a körítés már kicsit enged. :P
2009. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

Nekem egy 43 éves nő volt a második az életemben, és most is együtt vagyunk :)

A kérdésedre válaszolva, szerintem egy idősebb ( akár már szült nő) puncija nem annyira szűk, mint egy fiatalabb lányé. Nálam ez csak pozitívum, mert mivel a puncija nem ingerel annyira, a szeretkezés tovább tart vele, nem megyek el olyan hamar, vagyis ő is sokkal jobban élvezi a dolgokat.

Érzelmileg is teljesen más élmény, azt hiszem azért, mert ő már jobban megtanult adni is egy kapcsolatban, nem csak kapni akar, mint ahogy manapság a legtöbb csaj. Neki ott a sok éves tapasztalat.

Külsőleg pedig szerintem teljesen ugyanolyan a puncija egy 40 évesnek, mint egy 20 évesnek.

2009. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak abszolut igaza van. Én még csak annyit tennék hozzá a magam részéről, hogy a szeretkezés nem csupán egy punciból és egy fütykösből áll hanem kettő darab teljes ember kell hozzá. Azt amit a 40 éves nem tud megadni punci szinten - ha lehet így fogalmazni - azt hatványozottan megkapod tőle emberileg.
2009. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiú barátaim mindig azt mondták, hogy azért jó az idősebb nő, mert tapasztalt, tudja mit akar, és képes magából többet adni=>nem önző.
2009. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
egy 20 éves lány sem feltétlenül önző.....
2009. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
... de mindenképp tapasztalatlanabb, mint egy negyvenes...
2009. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket ! nekem most lehet egy 40 éves szeretőm. Azt is elmondta hogy borotválja de mégis nem tudom mire számítsak. Érdekelne egy-két kép kb 40 éves puncikról ( ami borotvált )
2009. jan. 31. 14:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Felesleges képeket nézegetni, mert mindenkinek másmilyen, és az érzés a fontos, amit nyújt, nem az, hogy hogy néz ki!!!

(pl: Én 36 éves vagyok, de nem nézek ki "rosszabbúl" mint mint egy huszonéves. )

2009. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És te hány éves vagy? mert elég éretlennek tűnsz a stilusod alapján!
2009. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mind1 hány éves? Azzal kapcsolatban semmi nem szerepelt a kérdésben.
2009. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!