Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal többször lefeküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal többször lefeküdtem (kb4) de még mindig nagyon fáj ha behatol. Miért fáj még mindig?

Figyelt kérdés
:S Nem tudom mért, pedig már 16 éves multam szerintem a "testem is készenálhat rá". Ráadásul nem is véreztem,csak a negyedik alkalom után volt egy kicsi barnás csík az alsőnemümbe.
2009. jan. 29. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sincs elég nedvességem, bármennyire is kívánom a dolgot, tehát mi rendszeresen síkosítót használunk. Neked is ezt ajánlom, síkosító nélkül nekem is nagyon fáj, pedig 20 leszek és 4 hónapja élek szexuális életet.
2009. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Én is 16 vagyok, pár hónapja élek szexuális életet, és nekem is fáj azt első pár alkalommal, bár nálam nem volt baj a nedvességgel!Nálunk a nem megefelő póz miatt volt kissé fájdalmas a szex...de a többszöri együttlétek után, a fájdalom is fokozatosan csökkent...olyan..mintha megszokta volna a páromat a testem:D lehet h ez hülyén hagnzik, de így van:)

Próbáljátok több pózban is...ha pedig a nedvességgel van a gond, -mintahogy az előttem lévők is mondták-, a megoldás a síkosító:)

2009. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekem is fájt utána még jópár alkalommal rá is. várhatsz egy fél évet mire teljesen elmúlik. persze ez is egyénfüggő...
2009. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos, hogy feligulj. Ha teljesen benedvesedsz, akkor nem fáj.
2009. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Birom amikor lepontozzák az olyan embert aki szinte ugyanazt mondja mint a többiek csak más szavakkal és rájuk zöldet nyomnak.

Gratulálok!!

2. voltam

2009. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!