Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal többször lefeküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal többször lefeküdtem (kb4) de még mindig nagyon fáj ha behatol. Miért fáj még mindig?

Figyelt kérdés
:S Nem tudom mért, pedig már 16 éves multam szerintem a "testem is készenálhat rá". Ráadásul nem is véreztem,csak a negyedik alkalom után volt egy kicsi barnás csík az alsőnemümbe.
2009. jan. 29. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

az még semmi. :)

még kell pár alkalom utánna nem fog

2009. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
én is 16 vagyok, én véreztem az első 3-4 alkalommal és fél éve élek szexuális életet és kb 1 hónapja nem fáj mikor behatol. A szervztednek még megkell szoknia hogy egy olyan dolog történik veled ami eddig még soha és a hüvelyednek is megkell szoknia. Belefog telni még egy időbe ameddig fájni fog. Na meg aztán a nedvesség is közrejátszhat. Ha nem vagy elég nedves akkor is fájhat.
2009. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem több mint fél év távlatában is fáj akkor. Valószínű hogy nálad is a nedvességgel vannak gondok. Síkosító segíthet.
2009. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó síkosító és pózválasztás talán megoldja a problémát.
2009. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Fél év???!!!!! ez most komoly? 6honapig fájahat még??? de hát adig nem is tudom annyira élvezni, hiszen fáj :S
2009. jan. 29. 21:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
a lányok reflexszerűen befeszitik az altáji izmokat, akkor is ha nem akarják. Ez nem feltétlen tapasztalatlanság kérdése (bár egyenlőre a te esetedben valószinűleg az), lehet az ok idegesség, tartózkodás a partnertől, nem megfelelő hangulat stb...Továbbá ha nem vagy kellően nedves, akkor használjatok sikositót.
2009. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd már!!!! Egy ügyes, gyengéd pár, kellő nedvesség, síkosító, kellemet környezet, elengedettség és jó póz kell és nem fog fájni. De talán az egyik legfontosabb a LELKI felkészültség!
2009. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 vagyok, és kb féléve élek nemi életet a fiúmmal, ráadásul kb 4-5hónapig fájt. Bár nekem az első pár perc után elmúlt...azt ajánlom, h lazulj el, és ne "görcsölj" azon, h hú de fáj... Ja és még segíthet a hosszabb előjáték is ;)
2009. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Probáljatok bele vinni több előjátékot
2009. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a lelki felküszéltséggel nem lehet gond, nagyon szeretem a párom és biztos vagyok benne hogy ő is engem. A környezet meg hát...senki nem nyithat ránk vagy ilyesmi. tehát nagyon nyugot (ha ilyenekre gondolsz). Lehet, h a ndvesség a hibás :S
2009. jan. 29. 21:19
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!