Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tenyleg jo neki?És ha o...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg jo neki?És ha o csinalna nekem, nekem is olyan jo lenne?

Figyelt kérdés
A baratommal tobb mint egy eve vagyunk egyutt,nagyon szeretjuk egymast,minden ok.Az utobbi idoben szeretkezes kozben simogatva a feneket,az ujjam odatevedt :P kicsit fura volt nekem,de mivel lattam,hogy mennyire elvezi,nem hagytam abba.Nem arra gondolok,hogy most bedugtam az ujjam,csak simogattam.Tetszett neki.ha o is csinalna nekem nekem is olyan jo lenne? mert halottam,hogy lanyoknak szoktak ezt a testreszuket izgatni szex kozben.ti hogy vagytok ezzel?
2009. jan. 29. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálni és meglátod, mennyire élvezed. Amúgy kényelem szempontjából sokkal jobb, ha a párod kényeztet análisan, mint te magad. Legalábbis, ha ujjazásról van szó. Nekem kitörik a csuklóm tőle :) A legjobb nekem, ha orál közben ujjaz mindkét helyen. Sokkal nagyobb és gyorsabb orgazmusom lesz úgy.
2009. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom az elso valaszolonak,de szeretnek meg tovabbi valaszokat.kinek milyen erzekeny az anusa?
2009. jan. 29. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fáj ugyhogy mondjuk az ujjazást ott nem szerettem.De elöször neked is fájni fog de ha gyakoroljátok minden ok.Ha meg csak simogatás akkor meg ki ne élvezni;)
2009. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én barátom egyszerűen imádja, ha a popsiját simizem (: Tökre beindul tőle. Ezek szerint nálatok is így van.

Az anális ujjazás pedig valóban csodálatos tud lenni :P Főleg orálozás közben.. Próbáljátok ki (:

2009. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!