Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől áll fel a szőr a hátatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől áll fel a szőr a hátatokon szex terén?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
negativ v pozitiv éretelmben?
2009. jan. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Is-is:)
2009. jan. 29. 00:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem negatív értelemben gondolta...

hát lássuk csak: nekem az ápolatlanságtól, ha egy pasi csak magára figyel az ágyban, és ha bénáskodik.(de előtte megpróbálta velem elhihetni, hogy ő egy szexisten)

2009. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

uhhjuj sok mindent láttam már, sok beteg haverom van akik beteg dolgokat nézegetnek...

viszont a fatörzs effekt nöknél(lehet van férfiaknál nem tudom fiú vagyok)szóval amikor nem csinál semmit csak dugd be és hajrá ö mondjuk olvas addig. na ettől kiakadok

2009. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Ha meglatom azt a szot, hogy anal. Undoritonak, es elkepzelhetetlennek tartom, fuj...

Aztan amikor allatokkal valo szexet latok ujsagban, itt-ott...szornyu!

2009. jan. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Pozitív értelemben akkor mikor nagyon jó az ágyban valakivel, amikor minden együtt van és minden passzol. Sajnos nagyon ritka.

Negatív értelemben mikor egy nőnek, hogyis mondjam, dszungel-fazon a kedvence (akár fent, akár lent) vagy amikor úgy fekszik szex közben, hogy már jön, hogy megkérdezzem él-e még?

2009. jan. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Konkrétan a szőrös háttól, 1 héti nemfürdéstől, fehér bőszárú gatyótól.
2009. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Attól, ha egy csaj előtte megkérdezi, hogy kb mennyi idő lesz.... xDDD Ez a top... ja, meg attól mikor aktus közben ő már eljutott, és megunja hogy a párja még mindig d*gja, feláll hirtelen szex közben sértődötten és bejelenti, hogy: "ha nem tudsz eljutni majd segítek kézzel csak mondjad már :@"... kb ennyi :)
2009. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem olyan is volt,aki szex közben a volt barátnőjéről kezdett el beszélni,na egyből odalett a vágyam! :-)

Volt aki állandóan a szexről beszélt,mikor meg rákerült a sor,hogy csináljuk,azt sem tudta hová kell dugni.

Sok selejtes ember van! :-)))))

2009. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9:22- nek: pedig neked is szőrös, ha fel tud állni :o)
2009. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!