Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A A barátommal 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A A barátommal 1 éve vagyunk együtt, és nagyon nagyon szeretem. Én vele vesztettem el a szüzességemet is. Eddig soha nem volt vaginális orgazmusom, se vele se magamtól. Ez mitől lehet? Semmilyen pózban nem jött össze eddig.

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a csiklo megy? lehet igy vagy "beallitva"

esetleg probaljon ugy ujjazni h nem ki-be mozgatja a kezet hanem korbe forgatja az ujjat, a hasad fele picit erosebben.

2009. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

:D én is egy éve vagyok együtt a barátommal, és már az első szexnél volt két orgazmusom.. együtt vesztettük el a szüzességünket...szólnék, h nem vagyok orgazmusmágus" "... :D ha nem engedem el magam kellőképpen... nemtudok csak az érzésre figyelni... ha nincs elég előjáték, orális szex...csiklóizgatás... akkor nekem se megy :) de a barátom szenzációs, és ritkán hagyja annyiban a dolgot:P a ritka alkalmakban is én mondom h hagyjuk.. mert akkor épp nincs hozzá hangulatom... fontos dolgok: sok előjáték...orális szex...(ujjazással és csiklóingerléssel)...amíg nagyon fel nem izgulsz:) olyan pózok, ahol esetleg ingerli a csiklód... pl kutya, vagy valami "nagyonösszebújós"...csókolózás... nektek izgató szóváltások... én pl szeretem néha a... csúnya beszédet:D nem ocsmány, bunkóságot...na mindegy is, próbálgassátok te mire izgulsz fel.. és h ő mire... esetleg összeülhetnétek egyik délután, és kezdésnek csak beszélgetni kéne ilyenekről... ki mire vágyik... közben elkezdhettek vetkőzni...meztelen csevegés... és hátha jobban ráhangolódsz, ráhangolódtok:P


hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem valamennyit :) igyekeztem leírni h én miket vettem észre, nekem mitől javult sokat... sok sikert :) sok huncutkodást

2009. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csikló megy...kezdettől fogva azzal soha nem is volt problémám.Az a baj,h ha jó a szex(mmint a hüvelyi) Akkor egy idő után mindig pisilnem kell,de mikor kimegyek a wc-re nem jön semmi csak közben kell...nem értem:S
2009. jan. 30. 22:49
 4/4 Tőkésréce ***** válasza:
100%
hát jó régi kérdés már, de ha olvasnád esetleg: a pisilési inger maga az orgazmus előszele...
2010. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!