Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Van más is, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van más is, akinek így sikerült a csikló orgazmus vagy ez az én "trükköm"?

Figyelt kérdés
Én magamnak csak úgy tudok csikló orgazmust elérni,hogy összedörzsölöm a combjaimat keresztbe téve,ülő vagy fekvő helyzetben és ringok előre hátra.Kézzel nem megy.Más is csinálja így?Kézzel jobb vajon?
2009. jan. 28. 17:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hohó félreértések elkerülése végett!

Azoknak,akik azt írták, hogy megszokom és majd partnerral nem fog menni:van párom és vele elélvezek,csak ha magamnak csinálom így jobb...

Másrészt ritkán csinálom már,mert együtt élünk csak akkor ha pár napig távol van meló stb miatt.Úh nyugi nem szokok meg semmit,megy a "rendes" szex is:)

2009. jan. 28. 20:41
 12/14 anonim válasza:
Szia! Szerintem semmi baj nincs ezzel, úgy csináld ahogy neked jól esik :) Viszont nem teljesen értem, keresztbe teszed a lábad és ringasz előre hátra? Én ilyenkor semmi különöset nem érzek. Én így nem szoktam csinálni de kíváncsi lennék rá, hogy is csinálod pontosan :)
2009. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy mit mondasz :-) Én is ugyan így szoktam csinálni. Szerintem nem keresztbe teszed a lábad, hanem csak összeszorítod, nem?
2009. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De de átrakom az egyik lábamat a másikon,ahogy a nők amúgy is szoktak ülni.És a combomat erősen összeszorítom,akkor érzek egy csiklandós érzést és elkezdek ringani úgy,ahogy az érzés egyre erősebb lesz aztán helo:)
2009. febr. 12. 14:12
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!