Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Van más is, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van más is, akinek így sikerült a csikló orgazmus vagy ez az én "trükköm"?

Figyelt kérdés
Én magamnak csak úgy tudok csikló orgazmust elérni,hogy összedörzsölöm a combjaimat keresztbe téve,ülő vagy fekvő helyzetben és ringok előre hátra.Kézzel nem megy.Más is csinálja így?Kézzel jobb vajon?
2009. jan. 28. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
fiú vagyok, de probáld ki kézzel is.
2009. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
én meeg férfi vagyok de megpróbálnám a nyelvemmel is izgatni a csiklodat ugy a legjobb lenne probáljuk ki
2009. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

próbáltam kézzel,de úgy nem olyan jó....

második: ez az oldal nem erre való,ne álmodozz ok?próbálkozz továbbra is egyedül...

2009. jan. 28. 17:57
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát ilyenről még soha nem hallottam hogy valaki így csinálná.
2009. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Érthető, hogy miért élvezed, de ne csináld, ez zavarokhoz vezethet a szexuális életedben. Mindig helyesen, 'rendesen' kell maszturbálni, különben csak így tudsz majd elmenni. Kézzel jobb, ha megtanulod.
2009. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
igen akkor mikor még nem tudtam hogy mi a maszti. De kézzel jobb kezd el lassan simogatni majd a többit te érezni fogod hogy hogyan kell.De ne akarj mindenáron orgazmust csak lazulj el
2009. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy kérdésre adott választ is kapj!Nekem sohasem sikerült egyedül! Eddig csak a párommal, mégpedig úgy hogy vagy négykézláb voltam és ő hátulról hatolt belém, vagy misszion pózban és én nyakába tettem a lábam. Attól hogy fizikailag nagy hatás éri ilyenkor a csiklót, attól tud nagyon jó lenni. Ilyenkor spriccelni is szoktam (nem sokszor, de már sikerült)!Továbbá függ az intenzitástól is.
2009. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! én gyerekkoromban hasonlóképp csináltam :) ugye még nem tudtam mi ez...mikor rájöttem, onnantól kezdtem el "normálisan", és nekem sem ment könnyen a váltás... a mai napig is csinálom néha "gyerekmódra" , ha kedvem támad hozzá :)
2009. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Gondolj bele!A későbbiekben partnerrel hogy fogsz elélvezni?Oda be kell férnie a partner nemi szervének, tehát széttett lábakkal gyakorolj,mert ha ez röhzül nagyon nehéz róla leszokni!Ez olyan mint a vibrétor, ami rezeg, hisz a pénisz sem rezeg!Megszokod és akkor kész!A zuhanyrózsa ugyanígy működik.
2009. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha órán nagyon rámjön, akkor jó.. (: De persze nem ringok ültömben előre-hátra XD De azért még jódolog (: Ennek ellenére tanuld meg kézzel is..
2009. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!