Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lankad le folyton?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lankad le folyton?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel először mindig orálozunk elmegyek ilyenkor és utána pihenő és szex.. Eddig úgy volt hogy 15 percet pihentünk utána szex de kb 5 perc múlva lelankadt. Azt hittem azért mert nem pihentem eleget, így 1 órát pihentem a szopás és a szex között.. Belekezdtünk a szexbe és így sem sikerült, 5 perc után lelankadt. Persze a barátnőm nem veszi zokon azt mondja semmi baj de engem nagyon zavar régebben bírtam 20 percig is és el tudtam élvezni most meg lelankad olyan kellemetlen:( 18 éves vagyok és kb 3 hónapja élek nemi életet. Szerintetek mi lehet? Köszönöm előre is
2009. jan. 28. 14:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah és csak szexnél orálnál teljesen végig áll..
2009. jan. 28. 14:47
 2/13 anonim ***** válasza:
Erre neked kell rájönni. Ennyi infóból mi nem tudhatjuk. Ott van benned az ok, csak keresd meg.
2009. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És ha az orált kihagynátok egy próba erejéig?
2009. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megpróbáljuk de az a baj hogy keveset találkozunk és az orált imádjuk és elvileg működni kellene orál után a szexnek is mert ha magamnak csinálom egy nap csinálom 5ször is ha akarom és más is több menetet is bír ha pihen egy órát.
2009. jan. 28. 15:06
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Lehet azért mert szex közben kevesebb inger éri, jóval kevesebb mint amennyi egy következő kielégüléshez kellene orál után.

Lehet továbbá az is, hogy elfáradsz, nincs elég energiád, hogy felálljon. (Ezt egyébként nemnagyon hiszem)

Segíteni úgy lehet, hogy nagyobb ingert kell adni a pénisznek, a gyorsabb tempóval, vagy más pozíciókkal.

A partnernek is nagy szerepe van a segítségben, mert a kezeivel és a hangájval nagyban tud téged izgatni. :)


Kb. ennyi, ha esetleg mégsem menne, akkor lelki okai is lehetnek a dolognak.


B.P.

2009. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok megint. Most olvason csak, hogy magadnak csinálod akár 5x egy nap. Akkor az van, hogy magadnak túl sok ingert tudsz belevinni a dologba és amit a párod nyújt az jóval kevesebb.

Ha csak a párodra hagyod a szexet és nem csiálod magadnak, akkor egy idő után az ő általa nyújtott inger is elég lesz neked.

Én is így jártam régen, aztán belejöttem.

2009. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor magamnak ne csináljam?
2009. jan. 28. 16:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szexeltek, azon a napon ne verd ki. Amúgy el is élvezel orál közben? Mert akkor nem biztos, hogy elég neked az a pihenő. Ebben az esetben ne élvezz el orál közben.


Ja és sok gyakorlás. A szex nem olyan könnyű műfaj. :P

2009. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azon a napon soha nem verem.. igen elélvezek orál közbe. de egy óra nem elég?? ha egydül vagyok 10 perc után megint ki tudom verni..:S
2009. jan. 28. 18:29
 10/13 anonim ***** válasza:
ha megvigasztal nekem sem áll fel tartossan ! van olyan hogy a hüvelyben lelankad és nem megyek el elég rossz !!!
2009. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!