Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves vagyok és mikor...

18 éves vagyok és mikor felhúznám a gumit folyton lelankad picit és akkor keményszik be ha majdnem elmegyek,1 póz váltás alatt is már észreveszem hogy lankad vmennyit, mitől van ez?

Figyelt kérdés
nemáll sokáig csak ha csinálok is vele valamit,régebben mikor ilyen volt akkor annyira állt hogy azt tartottam cikinek hogy már akkor áll mikor már ezekre gondoltam,milehet a baj szerintetek? ezt úgy 2 hete vettem észre vagy szerintetek csak az hogy ezen görcsölök az a baj?vagy mi?
2010. márc. 15. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ezen görcsölsz. Beletrafáltál. Túl sok időd lehet ilyenekkel foglalkozni, foglald el magad mással, ez meg majd megoldódik. Ennyi idős koromban nekem sem az volt az álmom hogy esőkabátot húzzak a farkamra de egy idő után úgyis megszokod. Ennyi.
2010. márc. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne a kis lankadásra fókuszálj, hanem amit és akivel éppen csinálsz és már nem is lesz semmi bajod! Nyugi!
2010. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!