Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom szeretné hármasban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretné hármasban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4éve vagyok együtt a párommal. Engem mindig is izgattak a nők, de soha nem volt ilyen irányú kapcsolatom. Tegnap beszéltünk erről és elmondta, hogy nagyon szeretné ha bevennénk egy másik lányt. Persze ő nem nyúlna hozzá csak velem lenne, de nagyon izgatná, ha engem együtt látna olyan helyzetben egy másik nőbel. Én is ki szeretném próbálni, de félek mi van akkor ha nem bír magával és megd@gja a másik csajt? Szerencsére nagyon jó a szexuális életünk, nincs szüksége, hogy félrelépjen és azt mondja hozzá sem nyúlna, de akkor is! Mit tegyek?
2009. jan. 27. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha a párodat úgy ismerted meg, hogy tudja türtőztetni magát, illetve betartja az ígéretét (hogy nem nyúl a másik lányhoz), akkor szerintem nyugodtan. Főleg ha te is szeretnéd. :)
2009. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha nektek ez tetszik, akkor hajrá.
2009. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Én próbáltam hármasban és nekem bejött.Mongyuk nem a barátommal csak ismerősön volt a srác, a lány pedig a barátnőm.
2009. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

ha biztosra akarsz menni bilincseld meg;)

és ha te si szeretnéd akkor mért is ne?:P

2009. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha ott vagytok, már nem fog számítani, hogy ki kit. Amennyiben téged is érdekel, menj bele, jó móka.
2009. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem erre a kapcsolatotok is rámehet. mi van ha tényleg nem bír magával? Vagy neked nem esik rosszl, hogy pl. majd a másik csajt fogja lesni? (téged már úgyis látott) ezt átgondolnám a helyedben. én soha nem mennék bele ilyesmibe, szerencsére a párom se vágyik ilyesmire. Szerintem a szex 2 ember dolga. De ahogy érzed.
2009. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Hu hát nehéz dolog...de én sem mennék bele tuti, nem azért mert nem izgatja a fantáziám, de én csak a párommal akarok lenni és nem tudnám elviselni a gondolatot hogy máshoz nyúljon...vagy más hozzá..ha meg ugy vagytok valakivel 3asban hogy nincs mindenki mindenkivel ufgy sztem a 3dik félnek elég szar...kilóg...
2009. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
párommal mi is szóba hoztuk ezt a témát, mivel ő is vonzódik kisebb mértékben a nőkhöz, sőt neki már volt is szexuális kapcsolata nővel. Viszont a harmadik nő számára nem lehet túl jó érzés, hogy ő ki van zárva a játékból félig-meddig. inkább akkor javaslom hogy egy másik párral próbáljátok, ahol a két nő között szabad út van.
2009. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha féltékeny vagy az egészbe nem éri meg belemenni, mert az csak veszekedést szül. Az meg hogy hozzá se ér, testben lehet kibírja, de az meg a harmadiknak nem jó. Mert akkor ő csak pótléknak van ott, nem azért hogy ő is élvezze. A hármas arról szól, hogy mindenkinek élvezetet okoz. Mikor mi bevettük a barátnőmet, én teljesen megbíztam mindketőjükben, élveztem ahogy ővele van és közben az én reakciómat figyeli. A párom nagyon élvezte, a mi barátságunk meg csak erősödött. Ha megbízol mindkettőben nincs okod félni, ha nem, bele se vágj.
2009. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Hoppá. Féltékeny tipusnak gondollak a leírtak alpján. ( bocsi ha tévednék) Csak azért írom, mert én az vagyok, és próbáltam. Szörnyű volt. Látni, hogy nézi, hogy az a másik lány izgatja, stb... Ő is megigérte, hogy semmit nem csinál vele, de aztán kezdtek nagyon belemelegedni a dologba, és a csaj rámászott, persze engem is simogatott közben, de éreztem, hohy nem én izgatom igazán. Félbehagytuk, nem volt jó, nagyon nem. Aztán beszélgettünk a dologról, és mondta, hogy szeret meg minden, de persze egy pasinak akármit csinál is, az új mindig izgalmas, és egy ismeretlen lány jobban izgatja, mint a régi, szóval a vége szakítás lett, nem birtam vele együtt maradni. Persze ez azért is lehetett, mert nem szerettük talán annyira egymást. Fontos a bizalom. Én személy szerint nem ajánlom.
2009. jan. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!