Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvez el a barátnőm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvez el a barátnőm? Illetve mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
A barátnőmet nem tudom kielégíteni,csak orálisan, vagy kezem által. A hímvesszőmtől nem elégül ki, pedig nagyon élvezi, mondja sokszor van a közelébe, de mégse megy el. Velem nem hiszem,hogy lehet probléma,mert volt nőimnél nem volt ilyen gond. Péniszem átlagos hosszúságú,és kicsit vastagabb az átlagnál,szóval ezzel se hiszem hogy gondja lehetne. Viszont nálla van egy olyan probléma, hogy gyerekkorában molesztálta az apja kb 4-5 évesen. Egyébként nagyon szeretjük egymást, mindent megtudunk beszélni, ebből is látszik, hogy megosztotta velem ezt a szörnyű dolgot,pedig másnak soha nem mondta el. És nagyon szeretnék segíteni rajta. Mit lehetne tenni? Nagyon rossz így,mert nem végződhet minden szeretkezés úgy, hogy orálisan elégítem ki!
2009. jan. 27. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na akkor irány 1 szakember.Lehet,hogy az apja az ölébe ültetve piszkálta és ezért nem szereti ezt a pózt.Vhogy vedd rá,hogy segítséget kérjen 1 szakembertől.
2009. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A molesztálást ne keverjétek bele, az más lapra tartozik.

Ha ez annyira befolyásolná, akkor képtelen lenne kapcsolatok kialakítására, neki viszont a szexszel sincs baja.

Van akinek bejön, van akinek nem, próbáljátok ki azt a vibrációs gyűrűt is.

2009. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha hiszed ha nem én 2,5éve vagyok eggyütt a barátommal és még soha nem tudtam "elmenni".Minden pózt próbáltunk már mégsem megy:(!Pedig nagyon szeretem!
2009. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!