Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvez el a barátnőm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvez el a barátnőm? Illetve mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
A barátnőmet nem tudom kielégíteni,csak orálisan, vagy kezem által. A hímvesszőmtől nem elégül ki, pedig nagyon élvezi, mondja sokszor van a közelébe, de mégse megy el. Velem nem hiszem,hogy lehet probléma,mert volt nőimnél nem volt ilyen gond. Péniszem átlagos hosszúságú,és kicsit vastagabb az átlagnál,szóval ezzel se hiszem hogy gondja lehetne. Viszont nálla van egy olyan probléma, hogy gyerekkorában molesztálta az apja kb 4-5 évesen. Egyébként nagyon szeretjük egymást, mindent megtudunk beszélni, ebből is látszik, hogy megosztotta velem ezt a szörnyű dolgot,pedig másnak soha nem mondta el. És nagyon szeretnék segíteni rajta. Mit lehetne tenni? Nagyon rossz így,mert nem végződhet minden szeretkezés úgy, hogy orálisan elégítem ki!
2009. jan. 27. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pedig ha szereted és ki akarod elégíteni szerintem úgy kellesz.. Mert nem minden nő képes hüvelyi orgazmusra, és szerintem ő ezek közé tartozik. Amúgy meg milyen már hogy az apja molesztálta..:/ De szerintem nem azzal van a gond ha élvezi és a közelében van..
2009. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1: miért ne végződhetne úgy?:D ha nem is az összes, de mondjuk az esetek nagyobb részében... nekem is kell orális rásegítés, igaz nekem előtte:P utána szinte garantáltan eltudok menni szex közben:D

2: szex közben is használhatod a kezed, izgasd a csiklóját, pl kutyapózban... vagy ahogy ezt meglehet még oldani kényelmesen

3: ne így állj hozzá h nem végződhet vhogy pl.., ha csak úgy jó, nem igazán pozitív dolog ha elveted ezt... okozz örömet a barátnődnek :) ha szereted, fontos neked ez!

2009. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jah és azt javasolnám, hogy próbáljatok olyan pózokat, amit nagyon élvez, és közbe tudod a csiklóját ingerelni. Így sikerülhet! Sok sikert!
2009. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az orálissal csak az a baj, hogy mivel távkapcs, ritkán találkozunk, és ha találkozunk akkor pár napig csak, és akkor aztán napi 3 szex simán megy. És a nyelvem nem bírja pár nap után :S Persze, hogy néha jó, ha úgy megy el, de azért néha nekem is jól esne, miután elmentem, akkor pihenjünk egymáson,mert igen csak kifáradok. És olyankor már nem olyan nyalni ,mint amikor még fel vagyok izgulva. Pózváltás az alap. Kutyába a legjobb mindkettőnknek :) De van, hogy 1,5 órát szexelünk (előjáték nincs beleszámolva), és az sem elég.
2009. jan. 27. 16:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld a G-pontot ingerelni a péniszeddel. Míg meg nem találjátok a megfelelő pozíciót, a megfelelő helyzetét és szögét a behatolásnak, addig nehéz lesz. Nyilván mivel kevésszer tudtok együtt lenni, ezért nehezebb.

A barátnődnek külön is kéne gyakorolnia, talán beszerezhetnétek egy vibrátort vagy egy a péniszedhez hasonló méretű dildot. Ha azzal el tud élvezni, akkor képes a hüvelyi orgazmusra.

2009. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a problémának lehetnek lelki okai is...abból kiindulva,hogy az apja molesztálta:S

bár az elözö válaszadok ezt nem érintették,de beszélgess vele erröl,lehet,hogy pszichés okai vannak.

2009. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg fordítva: először a csiklója által elégítsd ki (kézzel v. orálisan), aztán jöjjön a szeretkezés. Ott már nem elvárás, hogy hüvely által elélvezzen, mivel így előtte elmegy csikló által, és nem lesz hiányérzete, + te is pihenhetsz rajta szex után. Nálunk is így van, nem tudok elmenni szex közben, de nem azon van a hangsúly, anélkül is élvezem (úgy, hogy előtte elélvezek csikló által.) Aztán szeretkezünk, és miután a párom elélvez, rámborul és együtt pihenünk. Így mindkettőtöknek kényelmesebb és jobb lenne.
2009. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és sajnálom a barátnődet, amiért molesztálták 4-5 évesen, de szerintem ez nincs összefüggésben azzal, hogy nem tud szex közben elmenni. Ha összefüggésben lenne, akkor azt sem engedné, hogy egyáltalán hozzáérj odalent. Hidd el, orgazmus nélkül is lehet élvezni a szexet!
2009. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak úgy tudok elmenni,ha én vagyok felül.Ilyenkor a csiklómat teljesen a páromhoz nyomom és saját magamnak irányítom a dolgot.
2009. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az elbeszélgetés még most fog jönni, csak nagyon nehéz erről beszélnie, és kiborúl:( Gondoltam rá, hogy el kéne mennie pszichológushoz, vagy szexuálpszichológushoz, nemtudom mennyire lenne értelme. Az elmenés megfordítása jó 5letnek tűnik de ez hosszútávra lesz jó, ha nem oldódna meg.... Egyébként lovaglópózt nem élvezi annyira.
2009. jan. 27. 19:16
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!