Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratom simogatta a fenekeme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom simogatta a fenekemet es olyan furcsa erzest tapasztaltam.Mi ez a fura erzes? Miert erzem ezt?

Figyelt kérdés
Ugy bizsergett de kicsit csiklandozott de nagyon jol esett szinte mintha elzsibbadt volna, lebenult volna a fenekem.Es a testem csak ezen reszen.Kiprobaltam a baratomon es ugyanezt erezte.Mi ez a furcsa erzes amit csak itt erzek es olyan egyedi?
2009. jan. 26. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgató?
2009. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

ez a leírás úgy hangzott mintha valami természetfölötti erő lenne a tenyeretekben XD


mivel szeretitek egymást vágytok egymás érintésére, mikor ez megtörténik az agy nagyon örül és termel mindenféle hülyeséget, vágykeltő dolgokat

a jó érzés jó érzés, mégis mi lenne XD

2009. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vágy,szerelem!
2009. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de nem csak a pasim eseteben:P kiprobaltam ket lany osztalytarsamon is es azt mondtak hogy ok is erzik ezt a fura erzest es meg ok sem tapasztaltak ilyet
2009. jan. 27. 15:15
 5/7 anonim válasza:
Probaljátok ki az anális szexet, és majd megtudod mért van az a "furcsa érzés". De csak óvatossan.
2009. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erogén zóna.
2009. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy segg mióta az? O.o
2009. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!