Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy a szőrtelenített vagy a szőrös nemi szervet szereti?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt a pasimmal, és lefeküdnék vele szívesen, csak félek, mert nem tudom, mi jön be neki jobban, ha borotválja a lány vagy ha nem. Én nem borotválom, és félek, hogy ez talán zavarná. Gáz lenne, ha megkérdezném csak úgy, hogy zavarná-e? Előfordulhat, hogy azért nem akar majd velem lefeküdni, mert nem borotválom?
2009. jan. 26. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem nem lesz szúrós..hát ne 1 centisre vágd hanem monjuk 2 re és akkor tuti nem..amugy meg ha szeret nem hiszem hogy zavarni fogja..én sem borotválom, mert már próbáltam és hihetetlenül kipattogzik tőle akorhogy csinálom akármit kenek rá...és ugy szerintem sokkal rondább és minden érintés fáj...a barátomat nem zavarja , igaz le a nagy ajkaimról leszedem akkor ki se lehet a puncimból rángatnixDXD szóval feltűnően jobban szeret ugy orálisan kielégíteni, de hát valamit valamiértXD

2009. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs merszed erről beszélni a pasiddal, akkor azt is megteheted, hogy valamilyen formát nyírsz bele. Lesz szőrtelen rész is, és szőrös is, köztes megoldásnak jó. Erre úgyis elejt majd egy megjegyzést. amiből kikövetkeztetheted, vagy rákérdezhetsz azonnal :)
2009. jan. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!