Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy a szőrtelenített vagy a szőrös nemi szervet szereti?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt a pasimmal, és lefeküdnék vele szívesen, csak félek, mert nem tudom, mi jön be neki jobban, ha borotválja a lány vagy ha nem. Én nem borotválom, és félek, hogy ez talán zavarná. Gáz lenne, ha megkérdezném csak úgy, hogy zavarná-e? Előfordulhat, hogy azért nem akar majd velem lefeküdni, mert nem borotválom?
2009. jan. 26. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint még nem látott téged meztelenül, ezek szerint még nem nyúlt a bugyidba sem, ezek szerint még petting sem, te meg már löknéd?

mondjuk minden utcának két bejárata van, de azért ez meglep, hogy fordítva kezditek.

mert ha lenne petting stb. ez nagyon hamar kiderülne, lehet h tök kedvesen megsimogatná és azt mondaná, szivem, egy picit lekapnál belőle a kedvemért? és kérdésed megoldódna.

2009. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
és mégvalami, ha amiatt nem feküdne le veled akkor irgumburgom, igazi paraszt >.< szemétbe vele
2009. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem volt még semmi ilyesmi valóban, nem is nagyon beszéltünk még erről, és lehet, hogy nem is megyünk rögtön egymásnak, csak arra utaltam, hogy én már készen állok rá, ha ő esetleg felveti az ötletet :)

Amúgy köszi a választ.

2009. jan. 26. 20:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobjatok fel vmi ilyen témát, de úgy általánosságban :P Hogy pl te elkezded mondani: 'tényleg, szerintem olyan undorítóó ha egy csajnak ilyen és ilyen ott lennt, múltkor barátnőimmel ez volt a téma :S neked erről mi a véleményed?' és meg is van oldva :D
2009. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem elözö csajom soha nem borotválta igazi eredeti ször volt rajta !! kérdeztem , kértem borotválja le de ö mondta hogy soha !! elfogattam öt igy !! fél évig jártunk !!


Egy másik csajommal meg amikor sor került a lefekvésre akkor jutoot eszébe hogy nincs lenyirva neki , kért tölem borotvát és a fürdöbe fél ora alatt baba hüvelyt varázsolt magának !!!


Mindkettö jó !!!

2009. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

A kérdésre válaszolva: egyszerűen kérdezd meg hogy neki melyik tetszik!

Az előző válaszadónak meg: A barátnőd nagyon ügyes, ha fél óra alatt babahüvelyt varázsolt egy sikoly nélkül. Jó sok cérna kellhetett az összevarráshoz, mert a hüvely belül van!!!!!!!!!!

2009. jan. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem borotváld le!!! Sokkal csinosabb-igényesebb-vonzóbb úgy, mint ha nagy szőr lenne ott. Valakinek ez kiábrándító, visszataszító ha szőrös. Egyébként is minek nő ott szőr? Engem kicsit idegesít. Viszont ha megnézed, a legtöbb sexfilmben is mindenkinek borotvált. Ők tudják mi kell a férfinak!

Ha rám hallgatsz akkor jobb ha akkor hagyod szőrösnek, amikor már nem használod. Mondjuk 70 éves korodban. :)

2009. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Szexfilmeket nem szoktam nézni :)

Amúgy azért nő ott a szőr, hogy ne nagyon jussanak be a kórokozók a hüvelybe. Ezért is nem borotváltam még le soha teljesen, persze ha strandra megyek, azért eltűntetem, ami kilóg a bikinialsóból, mert az viszont tényleg elég hülyén néz ki :)

2009. jan. 27. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Na most te még szűz vagy? Mert akkor nagyon fontos lenne a petting...hogy ne fájjon az első!


Amúgy a férfiak közül sokkal több szereti a borotváltat mint a szűröset...Inkább maradj a kett közt:Vágd le kisollóval rövidre!:)


Aztán egy kis pettng...

2009. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen szűz vagyok még. Ha ollóval levágom, akkor nem lesz szúrós?
2009. jan. 27. 17:07
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!