Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy pasi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy pasi nem szeret csókolózni?

Figyelt kérdés
Pár hete együtt vagyok egy sráccal, de ez idő alatt nem sokszor voltak "hoszzú" csókok csak puszik. Nem érzem úgy hogy velem lenne a baj, meg eddig nem is volt probléma mással,de valahogy vele olyan mintha nem lennénk egy hullámhosszon.
2009. jan. 26. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van sajnos...Az én ex-párom nem egyszer lehurrogott, hogy nem tud annyit csókolózni, mint szeretném :(
2009. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

lehet az is hogy csak úgy érzi hogy nem tud.

énis így voltam egy ideig, teljeen abban a hitben h nemtok smárolni rendesen, de a barátom bíztatott, és én hittem neki. tehát bíztasd!

17/L

2009. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én nem is nagyon eröltetem a dolgot, csak zavar.meg az hogy nem tudom az okát
2009. jan. 26. 18:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én ex-párom puszikat sokat adott, de nyelvesre még sex közbe se lehetett rávenni.... Szerintem szokj hozzá.
2009. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nekem csak olyan barátaim voltak,akik viszont imádtak,de csak a mostani kapcsolatomban szerettem meg én is...Én régebben úgy gondoltam,hogy tapasztalatlan vagyok és nem fog tetszeni a barátomnak,ahogy csókolok.De a mostani barátom kihozta belőlem.Lehet,hogy a Te barátodnál is az önbizalomhiány miatt van ez.Tesztelheted,bátorítsd,közben simogasd a tarkóját(azt nagyon szeretik) fogd meg az arcát a fülénél,úgy sokkal romantikusabb,így már csak nem tud ellenállni!:)Sok sikert!!:)
2009. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!majd megprobálom :)
2009. jan. 26. 19:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a fiú 20 éves tapasztalt akkor egyszerűen ilyen típus, nem jön be neki a hosszú nyálcsere

Ha mondjuk 15 éves és te vagy első vagy második, akkor lehet hogy csak félénk, nem próbálta még úgy stb.

Mindkét esetben azt csináld, amit előbb írtak.


De van harmadik eshetőség is. Lehet hogy vmiért veled nem érzi jónak a csókot. Minden ember és száj más, velem volt hogy olyan lánnyal jártam, akivel inkább kerültem a csókot, na az nem is kapcsolat, hamar vége is lett

2009. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
20 fölött van, de ha az utolsó lenne akkor szerintem puszikat se adna,de azokat viszont sokszor ad :)
2009. jan. 26. 19:15
 9/11 anonim ***** válasza:
van..az én párom se szeret csókolózni.. :( még szex közben is csak elvétve.. ez van..
2009. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, és magamból kinindulva egy férfi akkor nem igényli a csókot, ha nem szerelmes igazán egy lányba.

A csók nagyon személyes dolog, és a csók intenzitása mindent elárul az adott párkapcsolatról.

A barátnőmbe 2 éve iszonyatosan szerelmes vagyok, és imádok vele csókolózni, teljesen kikapcsolok közben.

2009. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!