Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem ment a szex és nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ment a szex és nagyon megijedtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél voltam és előtte kaptam egy nagyon rossz hírt ami miatt elszomorodtam és végig ezen járt az agyam.És utána nem ment a szex,akárhogy is próbáltam.És előtte még ilyen nem volt,nagyon megilyedtem,hogy ez ilyenkor előfordulhat e.Szóval légyszíves segítsetek mert barátnőm is berágott rám mert nem értette meg,hogy a stressz miatt lehet ilyen.Ő azt hiszi,hogy már nem kívánom.
2009. jan. 26. 17:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van...és köszi mindenkinek a válaszokat. És szurkoljatok,hogy még valahogyan rendbe tudjam hozni a dolgokat:)
2009. jan. 26. 23:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem is rosszul szokott esni az ilyen..főleg ha az elsőnél lett volna:S nálunk is akkor van ha elötte volt valami gondja vagy kicsit összevesztünk..és nekem hamarabb jönne a békülés rész:) ha még szűz akkor természetes hogy magára veszi..terems neki romantikus hangolatot hogy a következő próbálkozásnak jobban örüljön:)
2009. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!