Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem ment a szex és nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ment a szex és nagyon megijedtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél voltam és előtte kaptam egy nagyon rossz hírt ami miatt elszomorodtam és végig ezen járt az agyam.És utána nem ment a szex,akárhogy is próbáltam.És előtte még ilyen nem volt,nagyon megilyedtem,hogy ez ilyenkor előfordulhat e.Szóval légyszíves segítsetek mert barátnőm is berágott rám mert nem értette meg,hogy a stressz miatt lehet ilyen.Ő azt hiszi,hogy már nem kívánom.
2009. jan. 26. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a csaj hülye, már ne haragudj. Egy ilyen után én nem kívánnám (pedig nő vagyok, és szexmániás, nekem meg kéne értenem).


Nyugi, ha nem vonja el ilyen stresszes-kiakasztó dolog a figyelmed, és nem görcsölsz rá, akkor nem lesz ilyen problémád.

2009. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán előfordulhat!! Viszont a barátnőd elég éretlen, ha így reagált!!!! Ez nem volt helyes, mert nem elég, hogy rossz hírt kaptál, emiatt nem ment a sex, ráadásul még Ő (akinek épp vigasztalnia kellene) is rápakol egy jó nagy lapáttal... Hát, ez marha gáz!! De komolyan!!

Én rohadtul megharagudtam volna a helyedben..

Viszont, ülj le és beszélj Vele! Nyugtasd meg, hogy ez tényleg csak a stressz miatt volt!

DE!! Mondd meg azt is, hogy rosszul esett, ahogy viselkedett.. és nem volt melletted!


Üdv: Haven 23/L

2009. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Mert csak a nőknek lehet bajuk, amitől nem kívánják szexet?
2009. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen egyet értek az előttem szólókkal. A lány gyerekes, tapintatlan és bunkó.

Ha a pasimmal valami baj lenne, rossz kedve lenne egy hír miatt, azt eleve meglátnám rajta, nem is hiszem hogy szexet kezdeményeznék, inkább beszélgetnék vele.


Elmondtad neki konkrétan mi volt a rossz hír? Mert ha nem, akkor könnyen bebeszélhette magának ezt, hogy biztos csak nem kívántad.

De különben olyan is előfordul, van hogy az egyik fél jobban akarja, a másik épp nem és a szex így nem jön össze.

2009. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a gáz,hogy én olyan ember vagyok aki nagyon magában tartja a rossz dolgokat is és megpróbálom magamban tartani. És nem elég,hogy előtte nem mondtam el neki,hogy én most nem vagyok jól,de még csak kicsi jelét sem mutattam,hogy rájöjjön erre.
2009. jan. 26. 18:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő tényleg nem tudhatta,hogy mi van és arra gondolt hogy nem akarod!Rosszul esett neki.Azóta már elmondtad?Vagy mit mondtál miért nem ment?
2009. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Már be is láttad! Tehát túl jól eltakartad, csak a szexnél már nem működött a színészkedés.

Most már a lányt is sajnálom, lehet hogy ő valamiért nagyon érzékeny arra, hogy ha nem kívánja egy fiú, vmi rossz emlék ilyesmi.

Figyelj, a fiúk többnyire ilyenek, mint te. De a kapcsolat nem a közös moziról szexről alvásról szól, hanem a kommunikációról is.

2009. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen utána elmondtam neki....és természetesen ezen is kiakadt,hogy mért nem mondom el neki ezeket a dolgokat,vagy arra is gondolt,hogy csak kitaláltam.Mert ő ismer engem a legjobban mivel majdnem 2 évig a legjobb barátok voltunk és nemrég jöttünk össze és ő még szűz(ami szerintem még 1 csavar a dologban)és ez lett volna az első alkalom.És előtte mindenki tudta rólam,hogy elég sűrűn voltak 1 éjszakás kalandjaim,és szegény arra is gondolt,hogy mivel nekem több "tapasztalatom" van ezért nem kívánom őt.Persze ez nem így van mert én nagyon szeretem őt.Tudom jól,hogy ezt elcsesztem...De igazából csak arra voltam kíváncsi h stressz miatt lehet e ez,hogy nem megy a szex mivel ez még velem nem fordult elő.De azért köszönöm szépen a válaszokat.
2009. jan. 26. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

te tényleg titkozatos vagy :P ez az új infó hogy ez lett volna az első mégjobban a lányt erősíti

hiszen ez fontos pillanat, ezt várta stb. te lettél rá kiválasztva és amikor eljött volna az idő a krapeknek nincs kedve.

tényleg meg kellett volna mondanod, nem gondolod hogy egy ilyen nagyon is nem hétköznapi szeretkezést nem lehet elkezdeni ha nincs minden rendben és nem tudsz 100%-osan a lányra figyelni, hiszen ilyenkor nagyon figyelni kell

ezek szerint azt hitted megoldod, hát most tapasztalaot gyűjtöttél

pl mikor meghalt a papagájom pár napig egy puncira sem néztem rá

2009. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem minden szexem ilyen !!!
2009. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!