Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátom szeretne menstruációko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szeretne menstruációkor is valamit csinálni, de nekem ez kellemetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 vok és kapcsiban vok, de amikor megvan a mensim a barátom azt akarja, hogy ő had csináljon ilyenkor is valamit. De nekem ez kellemetlen. Betétet használok, és olyankor azt se engedem hogy oda rakja a kezét. Mit tegyek?
2008. jan. 20. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked kellemetlen, ne engedd, ha eleve nem akarod, nem is élveznéd, ezt neki is meg kell érteni, és magyarázd el neki, ilyenkor Te mit érzel, és hogy azzal segít ha türelmes,azért Te még tehetsz valamit neki:-)Ha ez megnyugtatja,ha szeret meg fogja érteni.
2008. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a tampont. A tampon felhelyezése után, ha megfürdessz, kívülről épp olyan patyolat tiszta leszel, mint bármikor. Épp csak annyi a különbség, hogy a hüvelyedből kilóg egy cérnaszál. Így nem kell hogy zavarjon ha ő is kényeztetni szeretne téged.


Ha a tampont nem tudod megszokni, akkor sajna a barátodnak el kell fogadnia, hogy azon a pár napon kiűzetteik a Paradicsomból.

2008. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem magyarázd el neki, hogy te így nem akarod és esetleg puszilgathat kényeztethet a nagyakadnál, melleidnél ilyesmi, szerintem az neked is tetszene és te is kényeztethetnéd őt kézzel, orálisan. Mi ezt szoktuk és ez így megfelel arra a pár napra.
2008. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked kellemetelen, akkor ne engedd, egy érett kapcsolatban ezt felfogja a másik is.

Amúgy lehet ilyenkor is szexelni, nincs tiltva, és a férfinak kell nagyobb gusztus hozzá, és ha neki megvan, miért ne?

De természetesen ezt te döntöd el, párod meg el kell fogadja.

2008. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ezt embere válogatja. én engem nem zavart sose :)nem tudsz mit tenni. mond meg neki h nem és kész
2008. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77d ***** válasza:

Ne haragudj, de a barátod egy önző alak. Majd megmondom én,

hogy mit csináljon, amikor menstruálsz. Először is tudjon

róla, beszéljétek meg. Ilyenkor legyen hozzád még kedvesebb,

gyengédebb, lepjen meg egy szál virággal. Még az is lehet,

hogy ilyenkor alhasi görcseid vannak. Legyen együttérző veled, ne kényszerítsen ebben a pár napban szexre. Nem lehet

ezt egy pasinak kibírni? Dehogynem! De ő csak magára gondol.

Volt egy nagy szerelmem. Tudtam, hogy mikor, mely napokon

menstruál. Ilyenkor fokozottan gyengéd voltam hozzá, puszilgattam az arcát, kezét, virágot vettem neki. Minden

módon igyekeztem megkönnyíteni azt a pár napot! Mert

nagyon szerettem! De ez a pasi téged nem szeret, hidd el!

2010. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!