Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak szívesen megkóstolná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szívesen megkóstolnák a saját spermájukat?

Figyelt kérdés
(csak kiváncsiságból kérdezem)
2008. jan. 19. 23:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

Egyetértek az előttem szólóval, én amikor elhatároztam, hogy le is nyelem a sajátomat, kívántam, meg minden, de mikor már a számban volt, hirtelen megváltozott az egész véleményem egy pár órára erről, és nem voltam rá képes. Egyébként az íze.. hát végülis nem rossz, nem is túl jó, spermaízű. :D


Viszont volt már olyan, amikor sikerült úgy maszturbálni, hogy a végén pont egy jó pillanatban hagyom abba, és akkor kijön egy csomó, viszont nem élvezek el, nah, ilyenkor ezt le szoktam nyelni, viszont ez évente 3-4-szer sikerül... :(

2008. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én megkóstoltam.
2009. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
sziasztok!!!Én is mindig megakartamkostolni.De mikor kiürült a tartány akkor elment a kedvem tőle!!Utána ugy probálkoztam, hogy gyertyába álltam és ugy vertem, hogy a számbaspricceljen, de mielött jött volna visszahátráltam.és nem jött össze. ezért multkor mikor szeretkeztünk a barátnömmel akkor au ő segitségét kértem.mikor már nem sok volt hátra akkor a következőt csináltuk.mondtam, hogy én gyertyába állok és ő verje nekem.és ha szolok, hogy jön akkor ő dönti el, hogy tesz e oda az arcom elé kéztörlöt vagy sem.De ne szoljon elötte.Legyen meglepi.Egypárszor oda tette.De multkor megtört a jég nem számitottam rá hirtelen oda tette az arcát melém és ugy irányitotta, hogy mindkettönk szájába spricceljen az anyag.Meglepödtem.Utána lesmárolt és játszadoztunk az anyaggal.bizarr violt, de jo.
2009. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!