Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak szívesen megkóstolná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szívesen megkóstolnák a saját spermájukat?

Figyelt kérdés
(csak kiváncsiságból kérdezem)
2008. jan. 19. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
A férfiak nem.
2008. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Határozottan nem!!!!
2008. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
68%

Én kifejezetten undorodom tőle!

fiú vagyok

2008. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Az előző hozzászólónak írnám: De a nőktől meg mégis elvárjátok, hogy lenyelje, miután a szájába élveztetek! A nők többsége is undorítónak találja!


Senki ne értsen félre, szeretem a páromat orálisan kényeztetni, de nem vagyok hajlandó lenyelni!

2008. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Mi ez a sok nem válasz????

Egyet értek az előttem szólóval, hogy akkor nekünk miért is kéne, ha a pasik szerint gáz?

Én megtettem már többször. De azon kiakadtam, amikor éreztem, hogy egy pasi utána még annyira megcsókolni sem akar. Adtam is neki egy jó nyelves csókot.

Őszintén szólva csodálkozom is, hogy a pasik, akik általában mindenben benne vannak, ettől undorodnak.

Mert sztem aki elvárja, hogy lenyeljem, az tudja milyen.

2008. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Az én barátom kiskorában megkóstplta :D Ezen a héten elégítetük ki orálisan először,de hogy őszinte legyek,ha utána nem csókolt volna meg akkor elküldtem volna a búsba!Ha akarta akkor vállalja is utána!Amúgy engem simán megcsókolt...bár sztem undorító volt és én sem nyeltem le.De mégis csak a barátom!
2008. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
18%
HOGY LEHET EKKORA BAROMSÁGOT KÉRDEZNI?
2008. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
22%

Én ezt nem értem. Ha már egyszer valaki a szájába veszi a spermát, akkor miért nem nyeli le??? Hisz az ízét, állagát a szájában érzi az ember.

Én mindig lenyelem, mert szerintem sokkal undorítóbb utána kiszaladni a fürdőbe és kiköpni, vagy pzsbe köpni vagy egyáltalán ha csak úgy csorog ki az ember száján.

És különben is mi fura van azon, hogy a pasi nem kóstolja meg a saját spermáját, spec én sem szívesen kóstolnám meg saját magam. Pedig a pasik meg azt teszik.

2008. jan. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
hülyeség hogy nem kostoljuk meg,ne általánositsatok! én például kiváncsi voltam és megtettem és szerintem jó volt. és nagyon sok barátom is, az egyik például mesélte hogy mindig lenyalja a barátnőjéről miután ráélvez. tehát nemtudom hogy ezt honnan veszitek hogy nem kostoljuk meg. viszont én azt sem várom el egy lánytol hogy a szájáb
2008. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Én személy szerint megkóstoltam már, volt hogy barátnőről (csókolózás elélvezés után), volt hogy egyedül. Szerintem ízlés dolga, az íze nem jó, de maga a dolog nagyon izgató tud lenni. Viszont uygebár a férfiak orgazmus után elvesztik szinte az összes "libidójukat", tehát lehet olyan is, hogy amíg nem mész el, addig alig várod, utána viszont rá sem tudsz gondolni... Gyakorlás és hozzáállás kérdése.
2008. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!