Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 13-15 évesen milyen indíttatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-15 évesen milyen indíttatásból kezdenek el szexuális életet élni? Azt hiszik, ezzel "menők" lesznek? Vagy már ilyen korán felnőnek manapság az emberek? Valaki magyarázza már el nekem!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és csak pár hónapja vesztettem el a szüzességemet, azelőtt sokan úgy néztek rám, mintha UFÓ lennék, amikor mondtam, hogy még nem feküdtem le senkivel. Tényleg ennyire link az ember, ha nem 15 éves kora előtt kezd el nemi életet élni? (tudom, hogy nem linkség az ilyesmi, sőt! Csak nagyon érdekel, hogy mit írtok)
2009. jan. 22. 16:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a menőzés állna a háttérben. Én 14 évesen nagyon szerelmes voltam valakibe, sokszor elképzeltem, hogy szeretkezünk. Nem feküdtem volna le akárkivel, de vele azonnal megtettem volna, ha alkalmam nyilik rá, mivel szerettem őt.

Egyik barátnőmmel is hasonló volt az eset. Lefeküdt az akkori barátjával 14 évesen. Szerelmes volt és megtette, hidd el egyikünknél se a menőzés állt a háttérben.

2009. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%
én nem bántam meg hogy 20 évessen feküdtem le elöször !! addig azt sem tudtam mi az a csajozás !! de mai napig nem élvezema szexet!!!
2009. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%

A válasz megírásának időpontja: ma 16:59

Egyet értek.. szal ketten vagyunk (;

Most jössz ide dicsekedni? Meg általánosítani? Gratulálok.

Nos, az én véleményem az, hogy senki nem szabhatja meg senkinek, hogy mikor veszítse el a szüzességét. Mindenki magának alakítja az életét.. ha 14 évesen akarja elveszíteni egy senkivel, akkor tegye azt. Ha meg 25 évesen akarja elveszíteni semmi féle tapasztalattal a háta mögött, akkor úgy.

Én a korábbira szavazok.. Szerintem ha az ember testileg és lelkileg is fel van készülve, akkor olyan 15-16 éves korban már ideális..


Nem írok se kort; se nemet; se azt, hogy szűz vagyok-e, avagy sem.. Egyesek ez alapján pontoznak :P Most megfosztanám őket ettől az élvezettől...

2009. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%

Hi!

Én 15 vagyok. AZ osztályomban azt tapasztalom sajnos igenis menőnek tartja egy-két ember. Igazából még sosem volt úgy lánnyal, legalább is nem nézem ki belőle, de mondja hogy hú vaze nekem tegnap volt a 4edik csaj... Szánalmasnak tartom. Ugyanez a helyzet a cigivel. Csak menőzésnek szívja. SZ-Á-N-A-L-O-M

2009. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
Én nemrég (3napja) veszítettem el a szüzességemet, 15 éves vagyok.. Szerintem nem döntöttem rosszul, hogy lefeküdtem a barátommal, annak ellenére, hogy sokak szerint 15 évesen még nemvagyunk elég érettek. Lehet, hogy ez igaz... De akkor is nagyon jó volt és nem bántam meg!! És nem menőzésből feküdtem le vele, hanem mert nagyon szeretem. És nem gondoljátok, hogy egy 15 évesben is kialakulhatnak komoly érzelmek? Én tényleg nagyon szeretem, 2 éve járunk. Szerintem egy két éves kapcsolat után már eléggé megszeretjük egymást, ismerjük egymást, és elég komolyak vagyunk ahhoz, h megtörténjen a dolog. Ez a véleményem, én tényleg nem bántam meg...elnézést ha nem ért velem valaki egyet, de ide szerintem bárki leirhatja amit gondol.
2009. jan. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
persze hogy bárki leírhatja a véleményét és köszönöm:))
2009. jan. 27. 13:53
 17/20 anonim ***** válasza:
54%

Én fiú vagyok, 15 éves de még nem nagyon lenne elég merszem a dologhoz...Persze már fantáziáltam róla, hogy esetleg most...

De hát kinek mi a jó

2009. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
sziasztok. én 15 éves vagyok és a 14. szülinapi bulimon vesztettem el a szüzességéemet. A barátommal akkor már 2 éve és 7 hónapja jártunk és nagyon szerettük egymást. akkor Gabi 17 éves volt és nem azért feküdtünk le mert így határoztunk hane mert úgy alakult. Náluk bulit rendezett nekem meglepetésből. Felmentünk a szobájájba hogy oda tudja nekem adni a szülinapi ajándékomat én megköszöntem és csókból szeretkezés lett. Nem bántam meg mert nagyon élveztem. Azóta is vele vagyok 4 éve már. Már a pénz betédbe van helyezve a 18. születésnapomig.
2009. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak azért, mert kívánják egymást és a szexet, és senki nem tiltja meg nekik, hogy szexeljenek egymással. Szerintem nem is kell megtiltani meg rosszallani, azt csinál mindenki, amit akar. Épp abban a korban vannak, mikor nagyon erős a szexuális késztetés, akkor miért kéne neki ellenállni? Jó nekik.


19/L/szűz

2010. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
én is 13 éves vagyok...és igen, már nem vagyok szűz..nem vagyok büszke rá, de nem is szégyellem. egy percig se bántam meg azt az éjszakát:) de nem menőzésből történt vagy ilyesmi, egyszerűen már késznek éreztem magam rá:) a baráton 19 éves..ő azt mondta, hogy várna rám.szó szerint én másztam rá xD persze nem bánta meg semmi, de azért rákérdezett h biztos vagyok e benne?..és biztos voltam:) elképesztő hogy meggyire vágytam az érintésére, mennyire kívántam:)szóval szerintem nem elítélendő.és az se gáz ha valaki 20évese veszíti el:) mindenki maga tudja, hogy mikor érzi rá késznek magát:)
2010. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!