Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 13-15 évesen milyen indíttatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-15 évesen milyen indíttatásból kezdenek el szexuális életet élni? Azt hiszik, ezzel "menők" lesznek? Vagy már ilyen korán felnőnek manapság az emberek? Valaki magyarázza már el nekem!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és csak pár hónapja vesztettem el a szüzességemet, azelőtt sokan úgy néztek rám, mintha UFÓ lennék, amikor mondtam, hogy még nem feküdtem le senkivel. Tényleg ennyire link az ember, ha nem 15 éves kora előtt kezd el nemi életet élni? (tudom, hogy nem linkség az ilyesmi, sőt! Csak nagyon érdekel, hogy mit írtok)
2009. jan. 22. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Én még nem tapasztaltam, hogy menőzésből csinálnák, szerintem inkább csak egyszerűen úgy érzik, hogy ők készek erre. De persze nem azok.
2009. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Én 14 éves vagyok és lány. Van egy csomó ismerösöm akik velem egy koruak és már egyik sem szűz. Én az vagyok és nem is akarom egyhamar elveszteni mert még nem érzem magam felkészültnek rá lelkileg.Sokan azt mondják hogy mert kiváncsiak,meg menők akarnak lenni mert ezzel cukkolják egymást hogy"te még szűz vagy...úristen..!",meg van aki azt mondja hogy már teljesen érett rá...:S Én büszkén vállalom :MÉg szűz vagyok!!!:)
2009. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Ma sajna ez a divat. Ettől nagyobbnak érzik magukat. Meg a sok idióta kis csíra egymást cikizi, ha vmelyik még szűz lenne. Egész addig piszkálják, míg szinte szégyennek nem érzi, és le nem fekszik vkivel, hogy ki ne lógjon a sorból.

Kétlem, hogy bármelyik érett lenne agyilag és érzelmileg egy érett, tartós kapcsolathoz egyáltalán, nemhogy a szexhez. De persze ők annak érzik magukat. Aztán meg 18 évesen jönnek ide panaszkodni, hogy unalmas a szex, mivel dobhatnám fel a kapcsolatunkat.

A fejemet szedte volna le anyám, ha 13 évesen a pasikkal foglalkoztam volna. Nem, nem vagyok vénlány, 23 éves vagyok.

Ma már nem nagyon létezik az erkölcs, ami régen még sokat számított. Neveltetés kérdése is a dolog. Ha egy 13 éves gyereket diszkóba engednek a szülők, nem kell csodálkozni, hogy ez történik. Ennyi idős gyerekeknek a tanulással kéne foglalkozni, nem egymás hajkurászásával meg a szexszel.

2009. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
53%
Hát valójában.. Nem vagyunk egyformák.. Nem a kortól függ, hogy mikor fekszünk le valakivel, hanem ha már megértünk rá!! Hogy is fogalmazzam az ott van benn a fejünkben... azt saját maga a személy tudja eldönteni h felkészült avagy sem a sexre..:D Én is azt mondom,hogy 14-15 éves korban korai, de ismerek aki 13 évesen feküdt le a barátjával.. és élvezte is:S
2009. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Én is 14 éves vagyok, és még szűz. És nem is akarom elveszíteni egyhamar, csak az "igazival". Amugy meg én sem értem, hogy miért kell ténylegesen lefeküdni valakivel, ahhoz, hogy azt mondja, hogy nem szűz. Azt mondja, aztán a barátai "megnyugodnak" és kész. Nem fogják megvizsgálni, hogy hazudott-e...
2009. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
na igen, a másik meg az, hogy sokan hazudnak is ezzel kapcsolatban csak hogy ne szólják meg az úgy nevezett haverjai
2009. jan. 22. 16:41
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell leszólni hisz bánom én eléggé..Az én inditattásom az volt 14 évesen,hogy nagyon szerelmes voltam a velem egyidős barátomba,és ő megfenyegetett ,hogy otthagy ,ha nem fekszem le vele!Buta voltam,kislány és szerelmes és megtettem...

Hát hagy ne mondjam milyen jó volt...

Utána még évekig nem voltam képes élvezni a szexet...szerencsére ma már felnőtt lettem (nemrég 18:),és rendbejöttem!

Tényleg nem szabad elsiettni a dolgokat,késznyerből meg nyomásból na aztán meg pláne nem,...Manapság már csak jól pofonvágnék kiröhögnék és otthagynék egy ilyen pasit...Mellesleg rá pár évre ő is bocsánatot kért,hogy ilyen erőszakos ,gyerekes f.sz volt!:(

2009. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Saját tapasztalatomat tudom leírni: Sosem voltam gátlásos, a szexualitás számomra olyan mint másnak a levegő. Komolyan mondom. 15évesen nem kíváncsiságból, nem menőségből feküdtem le először, másodszor... hanem mert hiányzott. Viccesen hangzik, de nekem hiányzott. mikor az elsőn túl voltam a srác azt hitte hülyítettem azzal, hogy még szűz vagyok... Tapasztalt volt, és meglepődött, ugyanis úgy fogtam, simogattam, mozogtam.. ahogy egy tapasztalt nő tud csak. Nem vertem soha nagydobra, hogy nem vagyok már szűz, akinek tudnia kellett róla az tudott is róla, és nem kell azt hinni, hogy ezek után ebből élek meg, mert ennek ellenére pocakosodok itt csendben, és várom a férjem, jöjjön értem(nem vagyok ettől még r*banc, mielőtt ezzel jönne valaki)

Mindenkinek magánügye, hogy miért és mikor akarja magát odaadni valakinek legyen 13éves, 20, 30. Addig amíg valaki élvezi, és tényleg azért csinálja mert neki jó, addig egye kavics csinálják, de ne a közösségért tegye. Mert tercsifercsikataklára... ezzel piszkálja...


Amúgy mint magánvélemény: mindenkinél más időpont a megfelelő, van aki sosem lesz elég érett a szexhez, van aki korán... Tisztelem azokat, akik szeretnének hinni a rózsaszín lányálmokban, és sokáig megtudják tartani, nem is vágynak rá, hogy minél előbb elveszítsék. De nem vagyunk egyformák...


Ismerek olyan lányt, akinek nincs lövése sem a szexualitásról, nemiségről, fogantatásról, a női testről, 22évesen lefeküdt a pasijával, mert el akarta veszíteni, bevallása szerint nem bánja, de ő csak azért feküdt le valakivel, mert nem akart szűz lenni már... Ez sem jobb. És egy barátnője sem mondta, hogy hűű még szűz vagy, te jó ég....

2009. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
úgy néz ki, h ezzel, h te meg 19 évesen vesztetted el, kérkedni akarsz :) ez is ugyanakkora hülyeség, mint 15 évesen tudatlanul szexelni, hidd el nekem ;)
2009. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
látom az utolsó válaszoló nagyon okos és ismer engem... magyarázkodni ne fogok hogy miért írtam ki a kérdést
2009. jan. 22. 17:01
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!