Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kapcsoljam ki az agyam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kapcsoljam ki az agyam szex közben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindig jár valami marhaságon az agyam, nem tudom elengedni magam.
2009. jan. 21. 23:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt pár éve...És sikerült megoldani!Próbálj meg ne gondolni semmire.. max arra csak,hogy milyen jó,hogy ott van Veled és magadba érezheted!Ahelyett ,hogy bármin rágódnál,inkább forditsd arra az energiádat ,hogy vele törödsz..csókolozz vele,érezd és figyeld ahogy élvezi!Legyél ott a szeretkezés alatt 100%osan necsak testileg,hanem lelkileg is!Mert ha máson agyalsz azt általába megérzik a fiúk!

És még vmi apróság ami nekem bejött,mikor régen még ide-oda szaladgáltak a gondolataim:csináljátok éjszaka amikor már naon álmos vagy!Amikor már fáradt az agyad nagyon,nem tudsz olyan intenziven gondolkozni!Hülyeségnek hangzik de nekem bevált!:)

Sok szerencsét:)

2009. jan. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!