Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kapcsoljam ki az agyam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kapcsoljam ki az agyam szex közben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindig jár valami marhaságon az agyam, nem tudom elengedni magam.
2009. jan. 21. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Lány vagy? Ők tudnak jobban figyelni többfelé...

Próbálj meg az akaratoddal is a párodra koncentrálni. Nem kell erősen - csak akkor, ha elkalandoznának a gondolataid.

2009. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok.
2009. jan. 21. 23:32
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Régóta használom ezt a módszert, igen egyszerű, de nekem bejött: egyfolytában azt mondogatom magamnak: figyelj az érzésre, figyelj az érzésre. Addig mondogatom magamban, mig el nem megyek. Leegyszerűsitve, a koncentráláson van a lényeg.
2009. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%
Ezzel voltam már én is így!Koncentrálj!Sajnos manapság az ember stresszes életet él.Csak erre tudom fogni.
2009. jan. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

:)

Lehet hogy csak le kellene cserélned a pasidat egy olyanra, akitől eldobod az agyad, és nem tudsz betelni vele, és akivel átélheted azt ami a legjobb:

Szexet a SZERELEMben !

:)

2009. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy lehet,hogy csak innod kéne előtte :D
2009. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én szerelmes vagyok a barátomba, csak mindig jár valami hülyeségen az eszem, pl hogy nem-e büdös vagyok vagy vmi. :)
2009. jan. 22. 13:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg úgy alapból gátlásos is vagyok, sajnos.
2009. jan. 22. 14:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, akkor mindjárt más.


1. zuhany.

2. egy - két pohár pezsgő. (több gátolhatná az orgazmusodat).

3. meleg szoba, gyertya, testápolós masszázs.

4. Tiétek az éjszaka!! :)

2009. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én lennék az, akinek irtál: gondolj az érzésre. Igen, tényleg, másképp nem irtam volna le. Fura ilyenről irni, még jó, hogy nem tudják ki vagyok (az internet világa :) ), mert soha nem mondtam el senkinek, ilyen téren én is a gátlásosabbak közé tartozom, mármint nem beszélek magamról ilyenről, meg nehezen engedem el magam. Nehéz leirni. Mikor ezt mondogatom, akkor tényleg arra összpontosul az elmém, ami odalent történik. Az elélvezés viszont változó, van amikor alig kezdjük el, de van, mikor már majdnem vége van(ritkán történik meg, mikor nem megyek el) 2x már volt olyan is, hogy a barátommal egyszerre mentünk el, az valamiért annyira jó, sokkal jobb, mint a többi, talán azért mert társul hozzá az a gondolat, hogy mennyire egy hullámhosszon vagyunk.

Persze a másik fél is fontos ebben, ő is odaadó legyen veled szemben, figyelje, tapasztalja ki, mi a számodra igen élvezetes. Az előjáték fontos egy nőnek, ezt is vedd figyelembe, de eljuthatsz olyan szintre is, amikor már enélkül képes vagy a valóságtól elrepülni, egy másik dimenzióba kerülni.

Remélem sikerül majd elengedned magad, viszont ha nem sikerül, ne add fel rögtön, mert ahogy szokták mondani, a kitartó munkának van eredménye, ugyanigy van ez testeddel is. De sokat irtam, már fárasztó leszek :)

2009. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!