Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Észre veszi vajon a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre veszi vajon a barátom hogy még sosem elégítettem ki senkit orálisan ha úgy tudja hogy igen közben neki fogom először csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kell rengeteget olvastam róla és gyakoroltam is kígyóuborkán!:) Szerintetek?
2009. jan. 21. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az mondjuk nekem is szemet szúrt, hogy miért kell a volt nőket emlegetni.

Hülyét kapnék, ha a barátom mondogatné, hogy a volt nője így meg úgy volt jobb nálam...

2009. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta hogy jobbak voltak nálam ilyet nem mondott csak és nem is henceg velük mert azt mondta hogy igy nem érzett még egyik barátnője iránt sem! csak hogy eddig mindig idősebb barátnői voltak és elgondolkoztam h biztos velük jobb volt neki mert nekem ő volt az első és előtte senkivel nem voltam még! Csak viccesen szokta megjegyezni amit már írtam!Azért köszönöm szépen a válaszokat!:)
2009. jan. 21. 20:45
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!