Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Észre veszi vajon a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre veszi vajon a barátom hogy még sosem elégítettem ki senkit orálisan ha úgy tudja hogy igen közben neki fogom először csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kell rengeteget olvastam róla és gyakoroltam is kígyóuborkán!:) Szerintetek?
2009. jan. 21. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,de miért nem mondtad el neki az igazat?
2009. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem fogja észrevenni.

de miért nem lehet neki elmondani, hogy neki csinálod először? sztem tökre örülne neki, hogy őt "tiszteled" meg ezel először.

hjajj, látszik mennyire gyerek vagy még egy párkapcsolathoz, bocsi.

2009. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell azt hinnie hogy már előtte is csináltad. Hasonló szituációban örülnék neki ha én lehetnék az első akit így kényeztet a barátnőm. Bár kezdem azt érezni hogy nem értem a tizenéveseket, én a nagy öreg.:) Sikk lett k@rvának tetetni magunkat. Nézd meg a South Park Paris Hilton-os részét. :)
2009. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért nem mondtam el neki mert eddig mindig idősebb barátnői voltak akik tapasztaltabbak! És bár viccesen de néha azt hangoztatja hogy az a jó mikor egy nő tudja hogy mit csinál az ágyba és nem kell irányítani!Hát ezért!
2009. jan. 21. 16:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy éretlen kis po:cs.

normális értékrendű pasi már attól is boldog, ha a barátnője orális szex-szel kedveskedik neki, mindegy kezdő-e, vagy sem.

Sztem keress egy érettebb pasit, akinél előnyödre válik, hogy kezdő vagy.

azt fontos tudnod, hogy a szex többek közt arról is szól, hogy folyamatosan tanulunk, felődünk benne, kísérletezgetünk, még felnőtt korban is.

ezért éretlenség ilyen állítani a kispasinak, hogy neki csak a tapasztalt nők a befutók, akik tudják, mit kell csinálni.

hagyd ott, egy nagy nulla lehet az ágyban is sztem.

2009. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én barátom miután először csináltam, megkérdezte, hogy még kiknek csináltam, és hát örült, hogy eddig CSAK neki.


Bár ő annak is nagyon örült, hogy 20 körül Ő lehetett nekem az első csókon kívül mindenben.


Mondd el neki, hogy kicsit félsz, mert még senkihez nem álltál annyira közel, hogy orálisan kielégítsd. Ha ezzel baja van, érdemes elgndolkozni, hogy szexparntert akar a párod, vagy egy lányt akit szeret, és akit megtaníthat erre arra

2009. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ezt azért kérdezte hogy még kinek mert észre vette hogy ez volt az első? Amugy majd biztos örül az én párom is csak mindig azon gondolkozom mi van ha az előttem levő idősebb barátnői sokkal jobbak voltak!
2009. jan. 21. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért kérdezte, mert jó voltam ;)
2009. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bizony orulnie kéné hogy o neked az elso akivel ezt csinálod, inkább elso legyél mint tapasztaltabb! De ne haragudjon már a barátod, de ezt lehet gyakorolni és akkor már te is profi leszel benne. Orulnie kéne neki, hogy tanithat és ugy formál ahogy neki jo! Én elmondanám neki, hogy o lesz az elso! Nem nagyon értem miért kell hencegnie a volt noivel, hogy ok milyen jok voltak! Ez akkora taploság! Nekem ez nagyon rosszul esne, igaz nekem már az is rossz érzés ha a volt barátnojérol beszél vagy szoba kerul valami miatt, nem hogy még dicsérje!
2009. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha nem undorodsz tőle és nem félsz bekapnil, akkor egyáltalán nem fogja észrevenni, ez ugy jön magátol, ha élvezed pláne hogy nem jön rá semmire.

de szeritnem jobban esne neki az ha elmondanád neki hogy neked ez az első. de csak miután megtörtént a dolog. :D

tudni fogod hogyan kell csinálni. ne parázz.

2009. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!