Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vezessem rá a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá a páromat hogy engem is elégítsen ki normálisan?

Figyelt kérdés
lassan 3 éve együtt vagyunk,kb. egy éve van ez a problémám.már többször mondtam neki hogy úgy csinálja hogy nekem is jó legyen ,de mintha meg sem hallaná
2009. jan. 21. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Mit értesz az alatt, hogy "normálisan"? Férfi vagy nő vagy?

Egy év után már nehéz változtani ezen, és az ilyen dolgok sokszor egy kapcsolat vége felé jönnek elő. Előtte minden rendben volt?

2009. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Mond meg neki konkrétan, hogy mit szeretnél.
2009. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit jobban körülírnád a helyzetet?

Hány évesek vagytok, fiú/lány, eddig hogy volt.

Pontosan mi a probléma? Nincs előjáték, orális szex, rövid a szex,?

2009. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
lány vagyok 20 éves a párom 25. nincs előjáték vagy minimális.2 évig minden rendben volt,vele élveztem el először csak 1 éve más.gyorsan elélvez utána engem nem elégít ki.nagyon szeret azt tudom.
2009. jan. 21. 09:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeret és nem elégít ki??? Ezek teljesen ütik egymást...

Én igazán szertema barátnőmet, tehát az ágyban az ő orgazmusa az első, amíg nem élvez el, addig én sem. Szex közben általában 2-3 orgazmusa van, és levezetésképp, az utójátékkal alkalmával még orálisan is kényesztetem.

Ne haragudj, de szerintem a párod a végtelenségig önző ember.

2009. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
önző? hmmmm... én inkább ösztönösnek nevezném :) az tuti hogy szeret.mert mindig szeretget bújik,eltart minket a babával,szóval úgy nincs más gond...csak ha sexre kerül a sor akkor minthacsak az lenne a lényeg hogy minél hamarabb elélvezzen
2009. jan. 21. 10:21
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg jórészt az előjáték hiányából adódik, hogy a végén neked nincs orgazmusod. Viszont egy férfinak nem mindig könnyű orgazmus után még "aktívnak lennie". Ezért előtte kellene javítani a dolgokon. (meg egyébként az a szokás, hogy a fiú "bevárja" a lányt...)

Mi lenne, ha ezt mondanád, mikor közösülni szeretne: "Bocs, de még nem izgultam fel eléggé." Ha ez nem érdekli, akkro tényleeg nem szeret.


Aza baj, hogy egy év alatt már megszokta, hogy tőled így is megkapja, ami neki kell.

2009. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha ezt csak ösztönönsnek érzed, akkor Te meg ösztönösen fogadd el...
2009. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Hehe, az előttem szóló jól beszél. Fogadd el ösztönösen.:)

Hidd el hogy már nem fontos számára annyira hogy te is élvezd. Belekényelmesedett a helyzetbe. Neki jó, visszacsatolást pedig nem kap tőled, hogy neked hiányozna valami. Azután hogy itt feltetted a kérdésed, szépen ülj le vele, mond el neki és tedd érdekelté abban hogy neked is jó legyen. Ha ezt nem tudod elérni nála akkor nem leszel kielégítve. DE! Majd gügyög neked, meg eltart titeket. Végülis életcél ez is.

2009. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele. Változtasson rajta, addig ne engedd közel, míg előjáték során téged ki nem elégített, utána mehet és ő következik.

Ha nem változtattok rámehet a kapcsolat.

2009. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!