Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van, hogy szülés óta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy szülés óta (15 hónap) nem kívánom a szexet? Én ellenék nélküle hónapokig, de a férjem nem. Már egyre több vitánk is van emiatt. Mit tegyek, hogy olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Ne felejtsd el h nem csak anya vagy hanem feleség! Törődj a férjed szükségleteivel is, ilyen miatt már nem 1 kapcsolat romlott meg.
2009. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Hogy olyan legyen mint régen? Hát tégy úgy mint régen. Anyának, feleségnek, nőnek lenni egyszerret nem egyszerű, de van remény, sokaknak sikerült már. :)Ha nem elégíted ki minden téren a férjedet, hamar egyedül találhatod magad a babóddal és az hosszú távon nem lenne egészséges, pedig gyerkőccel nagyon nehéz ismerkedni. No, de ne szaladjunk ennyire előre. Néha tedd le nagymamánál a picit és csak a párodra figyelj, kényeztesd. Ha szereted, ennek nem kéne áldozatnak lennie a részedről, reméljük nem is az. Ha érzed, hogy szereted, de valahogy mégse kívánod, beszélj vele a dologról, ha ezután se működik nem árt felkeresni egy szexuál pszichológust. Sok sikert!
2009. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg tedd le egy időre a picit - olyannál, aki ért hozzá - és erre az időre NE foglalkozz vele! Ne azon töprengj, hogy vajon jól ellátják-e - hanem foglalkozz a pároddal! Sok-sok nő megoldotta már előtted: jól.

Ha te nem is kívánod: elsőre hagyjál neki néhány dolgot. Ha ügyes, te is kedvet kaphatsz.

2009. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy még nem kívánod a szexet annyira, de légy nyitott, had kényeztessen kicsit, de csak ameddig jól esik. Ha a szexet még nem kívánod, kielégítheted kézzel, szájjal, esetleg anál, ha nem áll tőled távol. Légy kreatív, nyitott, de ne hagyd, hogy bármit is ráderőltessen. Sok sikert!
2009. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! A nagymamás verziót már próbáltuk. A vacsiig és a moziik minden rendben volt. De mikor elértünk az ágyig, inkább csak hagytam magam és azt vártam, hogy mikor lesz vége. Pedig arról szó sincs, hogy azért mert nem szeretem. Imádom őt és szülés előtt nagyon jókat szeretkeztünk,sőt terhesség alatt is. A technikája most sem változott, Szerintem velem vannak komoly bajok. Próbálok ezen változtatni, de eddig nem sikerült!:((
2009. jan. 22. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!